Caicedo jednak nie dla Girony. Lazio składa ofertę

Caicedo jednak nie dla Girony. Lazio składa ofertę fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Corriere dello Sport

Lazio złożyło ofertę za Felipe Caicedo i jest coraz bliżej jego pozyskania.

Napastnik był już o krok od przenosin do Girony, która ustaliła warunki jego wypożyczenia z opcją wykupu. Wygląda na to, że do transferu jednak nie dojdzie, a problemem okazały się wysokie zarobki piłkarza, na które nie może sobie pozwolić beniaminek LaLiga. Zawodnik, którym jeszcze pół roku temu interesowała się Legia Warszawa, może wkrótce trafić do Serie A, gdzie poważne zainteresowanie jego usługami wykazuje Lazio.

„Aquile” poszukują wzmocnień w ataku i ich dyrektor sportowy, Igli Tare, postawił sobie jako priorytet właśnie sprowadzenie piłkarza Espanyolu. „Corriere dello Sport” informuje, że rzymianie przygotowują już ofertę za Ekwadorczyka i ma ona wynieść pięć-siedem milionów euro. Propozycja ma zostać oficjalnie przedstawiona władzom „Periquitos” w przyszłym tygodniu.

Caicedo nie narzeka na brak zainteresowania. Oprócz wspomnianej Girony, obserwowały go również kluby z Turcji, a nawet Meksyku. 28-latek byłby chętny na przenosiny do Serie A, a ważnym czynnikiem przy jego transferze jest fakt, że posiada on również hiszpański paszport (włoskie kluby nie mogą ściągać jednego okienka więcej niż dwóch zawodników spoza Unii Europejskiej).

Napastnik trafił do Espanyolu w 2014 roku po krótkiej przygodzie z Al Jazirą. Od samego początku stał się podstawowym zawodnikiem, ale poprzednie rozgrywki nie były już tak udane w jego wykonaniu, jak dwa wcześniejsze sezony. Caicedo wystąpił w 29 spotkaniach, w których trafił do siatki dwa razy. Na koncie miał również dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy