Caicedo jednak nie dla Girony. Lazio składa ofertę

Caicedo jednak nie dla Girony. Lazio składa ofertę
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Corriere dello Sport

Lazio złożyło ofertę za Felipe Caicedo i jest coraz bliżej jego pozyskania.

Napastnik był już o krok od przenosin do Girony, która ustaliła warunki jego wypożyczenia z opcją wykupu. Wygląda na to, że do transferu jednak nie dojdzie, a problemem okazały się wysokie zarobki piłkarza, na które nie może sobie pozwolić beniaminek LaLiga. Zawodnik, którym jeszcze pół roku temu interesowała się Legia Warszawa, może wkrótce trafić do Serie A, gdzie poważne zainteresowanie jego usługami wykazuje Lazio.

„Aquile” poszukują wzmocnień w ataku i ich dyrektor sportowy, Igli Tare, postawił sobie jako priorytet właśnie sprowadzenie piłkarza Espanyolu. „Corriere dello Sport” informuje, że rzymianie przygotowują już ofertę za Ekwadorczyka i ma ona wynieść pięć-siedem milionów euro. Propozycja ma zostać oficjalnie przedstawiona władzom „Periquitos” w przyszłym tygodniu.

Caicedo nie narzeka na brak zainteresowania. Oprócz wspomnianej Girony, obserwowały go również kluby z Turcji, a nawet Meksyku. 28-latek byłby chętny na przenosiny do Serie A, a ważnym czynnikiem przy jego transferze jest fakt, że posiada on również hiszpański paszport (włoskie kluby nie mogą ściągać jednego okienka więcej niż dwóch zawodników spoza Unii Europejskiej).

Napastnik trafił do Espanyolu w 2014 roku po krótkiej przygodzie z Al Jazirą. Od samego początku stał się podstawowym zawodnikiem, ale poprzednie rozgrywki nie były już tak udane w jego wykonaniu, jak dwa wcześniejsze sezony. Caicedo wystąpił w 29 spotkaniach, w których trafił do siatki dwa razy. Na koncie miał również dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Matty Cash już dzisiaj z polskim obywatelstwem! Matty Cash już dzisiaj z polskim obywatelstwem! Legia Warszawa: Marek Gołębiewski rozpoczyna pracę trenera pierwszej drużyny. „To główny problem” Legia Warszawa: Marek Gołębiewski rozpoczyna pracę trenera pierwszej drużyny. „To główny problem” Bartosz Bereszyński opcją ratunkową dla giganta Bartosz Bereszyński opcją ratunkową dla giganta Newcastle United: Zmiana lidera w wyścigu o fotel menedżera?! Newcastle United: Zmiana lidera w wyścigu o fotel menedżera?! Czesław Michniewicz z wiadomością po zwolnieniu z Legii Warszawa. „W życiu piękne są tylko chwile...” Czesław Michniewicz z wiadomością po zwolnieniu z Legii Warszawa. „W życiu piękne są tylko chwile...” Antonio Conte otwarty na Manchester United. Klarowny powód Antonio Conte otwarty na Manchester United. Klarowny powód 19-latek następcą Kyliana Mbappé?! Paris Saint-Germain wrzuciło wyższy bieg 19-latek następcą Kyliana Mbappé?! Paris Saint-Germain wrzuciło wyższy bieg

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy