Caicedo w Gironie

Caicedo w Gironie
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Sport

Felipe Caicedo przejdzie do Girony.

„Sport” poinformował, że wspomniany napastnik nie uda się razem z Espanyolem na przedsezonowe tournee do Indonezji, ponieważ lada moment opuści zespół prowadzony przez Quique Sancheza Floresa.

Ekwadorczyk, o którego pół roku temu starała się warszawa Legia, pozostanie jednak w Katalonii i będzie grał dla Girony. Beniaminek LaLiga uzgodnił z ligowym rywalem warunki rocznego wypożyczenia z opcją wykupu za 3 miliony euro.

28-latek w ubiegłym sezonie zdobył zaledwie dwie bramki w 28 występach. W drugiej części sezonu regularnie dostawał szanse od trenera, ale nie potrafił ich wykorzystać i dlatego w klubie uznano, że warto się go pozbyć w celu odciążenia budżetu płacowego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy