Caicedo w Gironie

Caicedo w Gironie fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Sport

Felipe Caicedo przejdzie do Girony.

„Sport” poinformował, że wspomniany napastnik nie uda się razem z Espanyolem na przedsezonowe tournee do Indonezji, ponieważ lada moment opuści zespół prowadzony przez Quique Sancheza Floresa.

Ekwadorczyk, o którego pół roku temu starała się warszawa Legia, pozostanie jednak w Katalonii i będzie grał dla Girony. Beniaminek LaLiga uzgodnił z ligowym rywalem warunki rocznego wypożyczenia z opcją wykupu za 3 miliony euro.

28-latek w ubiegłym sezonie zdobył zaledwie dwie bramki w 28 występach. W drugiej części sezonu regularnie dostawał szanse od trenera, ale nie potrafił ich wykorzystać i dlatego w klubie uznano, że warto się go pozbyć w celu odciążenia budżetu płacowego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy