Caicedo w Gironie

Caicedo w Gironie
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Sport

Felipe Caicedo przejdzie do Girony.

„Sport” poinformował, że wspomniany napastnik nie uda się razem z Espanyolem na przedsezonowe tournee do Indonezji, ponieważ lada moment opuści zespół prowadzony przez Quique Sancheza Floresa.

Ekwadorczyk, o którego pół roku temu starała się warszawa Legia, pozostanie jednak w Katalonii i będzie grał dla Girony. Beniaminek LaLiga uzgodnił z ligowym rywalem warunki rocznego wypożyczenia z opcją wykupu za 3 miliony euro.

28-latek w ubiegłym sezonie zdobył zaledwie dwie bramki w 28 występach. W drugiej części sezonu regularnie dostawał szanse od trenera, ale nie potrafił ich wykorzystać i dlatego w klubie uznano, że warto się go pozbyć w celu odciążenia budżetu płacowego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona gra z Rayo Vallecano: Znamy składy [OFICJALNIE] FC Barcelona gra z Rayo Vallecano: Znamy składy [OFICJALNIE] Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League OFICJALNIE: Willian kończy swój traumatyczny pobyt w Brazylii. „Groźby wobec mojej rodziny nigdy nie ustały” OFICJALNIE: Willian kończy swój traumatyczny pobyt w Brazylii. „Groźby wobec mojej rodziny nigdy nie ustały”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy