Caicedo w Gironie

Caicedo w Gironie
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Sport

Felipe Caicedo przejdzie do Girony.

„Sport” poinformował, że wspomniany napastnik nie uda się razem z Espanyolem na przedsezonowe tournee do Indonezji, ponieważ lada moment opuści zespół prowadzony przez Quique Sancheza Floresa.

Ekwadorczyk, o którego pół roku temu starała się warszawa Legia, pozostanie jednak w Katalonii i będzie grał dla Girony. Beniaminek LaLiga uzgodnił z ligowym rywalem warunki rocznego wypożyczenia z opcją wykupu za 3 miliony euro.

28-latek w ubiegłym sezonie zdobył zaledwie dwie bramki w 28 występach. W drugiej części sezonu regularnie dostawał szanse od trenera, ale nie potrafił ich wykorzystać i dlatego w klubie uznano, że warto się go pozbyć w celu odciążenia budżetu płacowego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Matty Cash już dzisiaj z polskim obywatelstwem! Matty Cash już dzisiaj z polskim obywatelstwem! Legia Warszawa: Marek Gołębiewski rozpoczyna pracę trenera pierwszej drużyny. „To główny problem” Legia Warszawa: Marek Gołębiewski rozpoczyna pracę trenera pierwszej drużyny. „To główny problem” Bartosz Bereszyński opcją ratunkową dla giganta Bartosz Bereszyński opcją ratunkową dla giganta Newcastle United: Zmiana lidera w wyścigu o fotel menedżera?! Newcastle United: Zmiana lidera w wyścigu o fotel menedżera?! Czesław Michniewicz z wiadomością po zwolnieniu z Legii Warszawa. „W życiu piękne są tylko chwile...” Czesław Michniewicz z wiadomością po zwolnieniu z Legii Warszawa. „W życiu piękne są tylko chwile...” Antonio Conte otwarty na Manchester United. Klarowny powód Antonio Conte otwarty na Manchester United. Klarowny powód 19-latek następcą Kyliana Mbappé?! Paris Saint-Germain wrzuciło wyższy bieg 19-latek następcą Kyliana Mbappé?! Paris Saint-Germain wrzuciło wyższy bieg

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy