Çalhanoğlu oddala się od Milanu. Trzy kluby w walce o podpis Turka

Çalhanoğlu oddala się od Milanu. Trzy kluby w walce o podpis Turka fot. sbonsi / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sport Italia

AC Milan nie może być pewny pozostania Hakana Çalhanoğlu. Włosi złożyli zawodnikowi ostateczną ofertę przedłużenia umowy, ale Turek jej nie zaakceptował. To sprawia, że rosną szanse na zmianę klubu. Zainteresowanie jego zatrudnieniem przejawiają trzy ekipy - informuje Sky Sport Italia.

27-latek szczególnie dobrze prezentował się na początku sezonu oraz w grudniu, gdy w czterech kolejnych meczach zanotował pięć asyst. To sprawiło, że wzrosły spekulacje na temat jego odejścia w zimowym oknie transferowym.

Jak wiemy, do tego nie doszło, ale mając na uwadze fakt, że kontrakt ofensywnego pomocnika wygasa już 30 czerwca, nie można wykluczyć żadnego scenariusza.

Ostateczna propozycja „Rossonerich” to łącznie cztery miliony euro za 12 miesięcy gry na San Siro. Problem w tym, że zawodnik oczekuje co najmniej pięciu milionów euro, nie licząc bonusów. Z tego właśnie powodu strony nie wypracowały porozumienia.

Tymczasem zdaniem stacji Sky Sport Italia w kolejce po Turka ustawiły się Juventus, Chelsea oraz Arsenal. Cała trójka złożyła mu już wstępne oferty i najkorzystniejsza z finansowego punktu widzenia jest ta autorstwa „Starej Damy”, ale sam gracz na razie nie podjął żadnej decyzji.

Hakan Çalhanoğlu w koszulce Milanu uzbierał jak dotąd 163 występy, które okrasił 30 trafieniami i 47 ostatnimi podaniami. Wcześniej bronił barw między innymi Hamburgera SV oraz Bayeru Leverkusen.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy