Callejón odejdzie z SSC Napoli? Pierwsza oferta nowego kontraktu odrzucona!

Callejón odejdzie z SSC Napoli? Pierwsza oferta nowego kontraktu odrzucona! fot.
Karol Brandt
Źródło: CalcioNapoli24

SSC Napoli może po zakończeniu bieżącego sezonu stracić José Callejóna. Hiszpan odrzucił bowiem pierwszą propozycję przedłużenia umowy z „Błękitnymi”.

Hiszpan na Stadio San Paolo trafił w ramach dużej operacji z Realem Madryt, w której udział wzięli jeszcze Gonzalo Higuaín oraz Raúl Albiol. Dziś jednak z całej trójki w zespole wicemistrza Włoch ostał się tylko José Callejón, za co w nagrodę pełni rolę wicekapitana. Okazuje się jednak, że po siedmiu latach spędzonych w ekipie „Błękitnych”, 32-latek może zmienić pracodawcę. Wskazują na to ostatnie wypowiedzi Manuela Garcíi Quiló, który reprezentuje jego interesy.

– Złożono nam pierwszą ofertę przedłużenia umowy, ale nie spełniała ona wymogów zawodnika. On może podpisać nowy kontrakt, ale nie chcemy popełnić błędu – powiedział.

– Napoli nie dzwoniło do mnie od miesiąca. Przypuszczam jednak, że skoro okno transferowe zostało zamknięte, niedługo znów się zobaczymy – dodał.

Pięciokrotny reprezentant Hiszpanii w bieżącym sezonie zagrał w dwóch meczach, a swoją obecność zaznaczył trafieniem oraz dwoma asystami. Łącznie w barwach „Błękitnych” wystąpił jak dotąd 306 razy (79 bramek i 70 kluczowych podań). Jego umowa traci ważność 30 czerwca 2020 roku.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy