Can: Sancho nie powinien tam odejść

Can: Sancho nie powinien tam odejść fot. Bundesliga
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sport Bild

Emre Can udzielił wywiadu, w którym odniósł się do sytuacji, w której znalazł się Jadon Sancho.

Skrzydłowy jest niezwykle rozchwytywany na rynku transferowym. O jego względy walczą różne podmioty. Najbardziej zdeterminowany w tej kwestii jest Manchester United.

Działacze tego klubu chcieliby go pozyskać w lecie. Do sprawy postanowił odnieść się zespołowy kolega Sancho, Emre Can. Niemiec odradza mu tę przeprowadzkę.

- Powiedziałem mu, żeby został tutaj i grał razem z nami na zawsze. On ma niesamowite umiejętności, wręcz unikatowe. Od razu to zauważyłem. To niezwykle cenna postać dla naszej drużyny - zaznacza.

Były piłkarz Liverpoolu dodał również, że nie radzi koledze, by ten przeniósł się na Old Trafford.

- Kompletnie nie mogę pojąć sensu tego ruchu. Po co zamieniać Dortmund na Manchester United? Przecież to się nie klei tak sportowo, jak i pod względem atrakcyjności - dodaje.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy