Can: Sancho nie powinien tam odejść

Can: Sancho nie powinien tam odejść fot. Bundesliga
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sport Bild

Emre Can udzielił wywiadu, w którym odniósł się do sytuacji, w której znalazł się Jadon Sancho.

Skrzydłowy jest niezwykle rozchwytywany na rynku transferowym. O jego względy walczą różne podmioty. Najbardziej zdeterminowany w tej kwestii jest Manchester United.

Działacze tego klubu chcieliby go pozyskać w lecie. Do sprawy postanowił odnieść się zespołowy kolega Sancho, Emre Can. Niemiec odradza mu tę przeprowadzkę.

- Powiedziałem mu, żeby został tutaj i grał razem z nami na zawsze. On ma niesamowite umiejętności, wręcz unikatowe. Od razu to zauważyłem. To niezwykle cenna postać dla naszej drużyny - zaznacza.

Były piłkarz Liverpoolu dodał również, że nie radzi koledze, by ten przeniósł się na Old Trafford.

- Kompletnie nie mogę pojąć sensu tego ruchu. Po co zamieniać Dortmund na Manchester United? Przecież to się nie klei tak sportowo, jak i pod względem atrakcyjności - dodaje.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza OFICJALNIE: Obraniak rozpoczyna karierę trenerską. Zaskakujący pierwszy wybór OFICJALNIE: Obraniak rozpoczyna karierę trenerską. Zaskakujący pierwszy wybór

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy