Cannavaro i Emerson potwierdzeni...

Cannavaro i Emerson potwierdzeni...
Redakcja
Redakcja
Źródło:

Real potwierdza kupno Cannavaro i Emersona. Oficjalny komunikat prezentuje się następująco: "Real Madryt informuje, że osiągnął porozumienie z Juventusem Turyn w sprawie zatrudnienia Fabio Cannavaro i Emerson(...)

Real potwierdza kupno Cannavaro i Emersona. Oficjalny komunikat prezentuje się następująco: "Real Madryt informuje, że osiągnął porozumienie z Juventusem Turyn w sprawie zatrudnienia Fabio Cannavaro i Emersona da Rosy. Porozumienie zostało zawarte dziś wieczorem w Turynie w obecności dyrektora sportowego klubu - Predraga Mijatovicia. Piłkarze reprezentowali swoje kraje na Mistrzostwach Świata i obecnie przebywają na wakacjach. W ciągu najbliższych dni zostaną zaprezentowani na Santiago Bernabeu i podpiszą kontrakty."
Więcej na temat: Hiszpania Włochy Brazylia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy