Capdevila przejdzie do Włoch?

Capdevila przejdzie do Włoch?
Redakcja
Redakcja
Źródło: www.skysports.com

Lewy defensor Deportivo La coruna oraz reprezentacji Hiszpanii stał się obiektem zainteresowań rewelacji obecnych rozgrywek Serie A, beniaminka Catanii. Podobno włoski zespół złożył bardzo interesującą, korzyst(...)

Lewy defensor Deportivo La coruna oraz reprezentacji Hiszpanii stał się obiektem zainteresowań rewelacji obecnych rozgrywek Serie A, beniaminka Catanii. Podobno włoski zespół złożył bardzo interesującą, korzystną finansowo ofertę.

Zainteresowania piłakrzem nie ukrywała także Sevilla, ale po złożeniu tak korzystnej oferty przez Catanie, zawodnik już wkrótce może przenieść się do Włoch. Catanie od początku skazywano na walkę o utrzymianie w Serie A, jednak zespół spisuje się ku zaskoczeniu wszystkich tak dobrze, że w przyszłym sezonie może reprezentować Italie w europejskich pucharach.

Capdevili wraz z końcem obecnego sezonu wygasa umowa z Deportivo, więc będzie do wzięcia za darmo.

Więcej na temat: Włochy Hiszpania

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy