Capello szuka we Włoszech.

Capello szuka we Włoszech.
Redakcja
Redakcja
Źródło: http://www.asroma.pl/

Trener Realu Madryt jest zdeterminowany do ściągnięcia jednego z dwóch środkowych pomocników ,którzy mogli by pomóc w środku pola Emersonowi.<br><br> Patrick Vieira i Danielle de Rossi ,ten pierwszy podpisał d(...)

Trener Realu Madryt jest zdeterminowany do ściągnięcia jednego z dwóch środkowych pomocników ,którzy mogli by pomóc w środku pola Emersonowi.

Patrick Vieira i Danielle de Rossi ,ten pierwszy podpisał dzisiaj kontrakt z Interem ,a młody Mistrz Świata jest w zasięgu ręki.

Real już złożył oferte Romie za de Rossiego wynoszącą 9 mln Euro ,ale Roma chce powyżej 15 mln. Jak widać cena jest za niska ale 15 mln euro nie powinno przeszkodzić w jego transferze. Oczywiście niwiadomo czy sam piłkarz chce się przenieść. Jeżeli nie przyjdzie de Rossi to przecież jeszcze jest Guti.
Więcej na temat: Hiszpania Włochy Brazylia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy