Cardiff po Bellamy'ego

Cardiff po Bellamy'ego
Redakcja
Redakcja
Źródło: BBC Sport

Craig Bellamy może po roku opuścić Liverpool. Jego ponownym zakontraktowaniem zainteresowane jest Cardiff.

Klub ze stolicy Walii przygotowuję ofertę za 32-letniego Bellamy'ego. Operacja ta jest jedną z wielu. gdyż nowy właściciel klubu z Cardiff zapowiedział 100-milionowy plan inwestycyjny.

Działacze klubu z Championship pragną najpierw porozmawiać z Liverpoolem, zanim rozpoczną jakiekolwiek negocjacje z Bellamym. 32-letniemu Walijczykowi pozostał jeszcze rok ważnego kontraktu z klubem z Merseyside.

Bellamy, bedąc zawodnikiem Manchesteru City spedził już sezon 2010/2011 w stolicy Walii. Podczas tego pobytu zagrał w 35 spotkaniach i strzelił 11 bramek.

Walijski skrzydłowy jest wielkim fanem talentu Brendana Rodgersa, jednak od zawsze powtarzał, iż jego marzeniem jest wprowadzenie Cardiff do Premier League.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy