Cardozo nie do wymiany

Cardozo nie do wymiany
Redakcja
Redakcja
Źródło: www.terra.com

Boca Juniors Buenos Aires nadal stara się wzmocnić skład przed ligowymi rozgrywkami ale także przed prestiżowymi zawodami Copa Libertadores.<br><br>Ich celem stał się 24-letni Leandro Gracian z meksykańskiego M(...)

Boca Juniors Buenos Aires nadal stara się wzmocnić skład przed ligowymi rozgrywkami ale także przed prestiżowymi zawodami Copa Libertadores.

Ich celem stał się 24-letni Leandro Gracian z meksykańskiego Monterrey. Jeszcze przed wyjazdem do Meksyku piłkarz należał do najbardziej wyróżniających się postaci ligi argentyńskiej grając w barwach Velezu Sarsfield. Odszedł za 3,5 mln dolarów ale w Monterrey nie pokazuje tego z czego słynął w Velezie a mianowicie dryblingu.

Boca Juniors zainteresowała się Gracianem po tym jak stwierdził w jednym z wywiadów, że chciałby wyjechać z Meksyku lecz działacze chcą za niego odpowiednich pieniędzy.

Monterrey zaproponował Los Xeneizes dwie propozycje, pierwsza to 3,5 mln dolarów a druga to wymiana Graciana na Neriego Cardozo.

Jednak dyrektor sportowy Boca Jose Beraldi chce jednak poszukać innych możliwości zakupu Graciana, ponieważ Cardozo jest zbyt ważną postacią w zespole i dlatego już wkrótce uda się do Meksyku aby negocjować w sprawie pomocnika Monterrey.

Jak dotąd Boca Juniors sprowadziła Bruno Marioniego z Toluci, Mauricio Carantę z Santosu Laguna i Clementa Rodrigueza ze Spartaka Moskwa.
Więcej na temat: Argentyna

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy