Carlitos bliższy powrotu do Ekstraklasy. Zaawansowane rozmowy

Carlitos bliższy powrotu do Ekstraklasy. Zaawansowane rozmowy fot. Dziurek / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Meczyki.pl

Wzrosły szanse na powrót Carlitosa do Legii Warszawa - poinformował Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

W minionych dniach pojawiły się w mediach doniesienia o zainteresowaniu usługami doświadczonego napastnika najpierw ze strony Lecha Poznań, a później „Wojskowych”, gdzie ofensywny piłkarz występował w latach 2018-2019.

Stosunkowo szybko zapał obu utytułowany polski drużyn ostygł w kwestii sięgnięcia po 32-letniego zawodnika z powodu zgarniania przez niego aż 800 tysięcy euro rocznie na mocy kontraktu obowiązującego go z Panathinaikosem do końca rozpoczynającego się sezonu.

Tym samym jedna i druga ekipa musiałaby liczyć na drastyczne zejście z wymagań przez Carlitosa.

Początkowo nic nie wskazywało na realizację takiego scenariusza, ale teraz Tomasz Włodarczyk poinformował, że Hiszpan zapatruje się w pozytywny sposób na zaliczenie powrotu na Łazienkowską.

Legia Warszawa ma już nawet prowadzić zaawansowane rozmowy na temat ustalenia szczegółów transferu napastnika z zespołem z Aten, gdzie były gracz rezerw Villarrealu czy Wisły Kraków nie jest przewidziany do odgrywania ważnej roli.

Carlitos zakończył minione zmagania na zanotowanych dwunastu trafieniach i pięciu asystach w 33 występach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy