Carlitos o swoich relacjach z Vukoviciem. „Powrót do Legii w przyszłości? Bardzo chętnie”

Carlitos o swoich relacjach z Vukoviciem. „Powrót do Legii w przyszłości? Bardzo chętnie” fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Super Express

Carlitos wypowiedział się na łamach „Super Expressu” na temat swoich relacji z Aleksandarem Vukoviciem w Legii Warszawa.

Hiszpański napastnik był zawodnikiem warszawskiego klubu między lipcem 2018 a wrześniem 2019 roku. W tym czasie rozegrał w koszulce Legii 53 spotkania, notując 21 trafień i siedem asyst. Kilka tygodni temu 29-latek zdecydował się na przenosiny do Al-Wahdy ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Przed transferem atakujący był pomijany przez Vukovicia przy ustalaniu składu.

- Jestem piłkarzem, który, jeśli dostaje szansę gry, robi wszystko, żeby odpłacić za zaufanie. Uważam, że w Legii to pokazałem. Pokazałem to poprzez minuty gry, mecze, gole i asysty. A decyzja trenera, żeby mnie nie wystawiać? To jego wybór i to on musiałby wyjaśnić dlaczego tak się działo. Nikt inny. Tylko on. Z Vuko miałem relacje serdeczne. Po prostu serdeczne. Żadne inne.

- Nigdy ani nie zaatakowałem w żaden sposób, ani nie krytykowałem trenera. Nigdy. Kiedy mnie nie wystawiał, wiele osób zastanawiało się dlaczego nie gram. Zastanawiali się kibice, zastanawiali się koledzy, również z innych drużyn. Ja do tej pory nie znam odpowiedzi na to pytanie. No ale trudno - powiedział Carlitos, dając również do zrozumienia, że w przyszłości może wrócić do Legii:

- Któregoś dnia chciałbym wrócić. Bardzo chętnie (cała rozmowa TUTAJ).

Hiszpan ma już na koncie dwa gole w koszulce Al-Wahdy. Strzelił je w spotkaniach ligowych z Al-Jazirą oraz Baniyas.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy