Carlitos o swoich relacjach z Vukoviciem. „Powrót do Legii w przyszłości? Bardzo chętnie”

Carlitos o swoich relacjach z Vukoviciem. „Powrót do Legii w przyszłości? Bardzo chętnie” fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Super Express

Carlitos wypowiedział się na łamach „Super Expressu” na temat swoich relacji z Aleksandarem Vukoviciem w Legii Warszawa.

Hiszpański napastnik był zawodnikiem warszawskiego klubu między lipcem 2018 a wrześniem 2019 roku. W tym czasie rozegrał w koszulce Legii 53 spotkania, notując 21 trafień i siedem asyst. Kilka tygodni temu 29-latek zdecydował się na przenosiny do Al-Wahdy ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Przed transferem atakujący był pomijany przez Vukovicia przy ustalaniu składu.

- Jestem piłkarzem, który, jeśli dostaje szansę gry, robi wszystko, żeby odpłacić za zaufanie. Uważam, że w Legii to pokazałem. Pokazałem to poprzez minuty gry, mecze, gole i asysty. A decyzja trenera, żeby mnie nie wystawiać? To jego wybór i to on musiałby wyjaśnić dlaczego tak się działo. Nikt inny. Tylko on. Z Vuko miałem relacje serdeczne. Po prostu serdeczne. Żadne inne.

- Nigdy ani nie zaatakowałem w żaden sposób, ani nie krytykowałem trenera. Nigdy. Kiedy mnie nie wystawiał, wiele osób zastanawiało się dlaczego nie gram. Zastanawiali się kibice, zastanawiali się koledzy, również z innych drużyn. Ja do tej pory nie znam odpowiedzi na to pytanie. No ale trudno - powiedział Carlitos, dając również do zrozumienia, że w przyszłości może wrócić do Legii:

- Któregoś dnia chciałbym wrócić. Bardzo chętnie (cała rozmowa TUTAJ).

Hiszpan ma już na koncie dwa gole w koszulce Al-Wahdy. Strzelił je w spotkaniach ligowych z Al-Jazirą oraz Baniyas.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy