Carlo Ancelotti zdecydował w sprawie obsady bramki na rewanż z Bayernem Monachium

2024-05-07 15:35:35; Aktualizacja: 2 miesiące temu
Carlo Ancelotti zdecydował w sprawie obsady bramki na rewanż z Bayernem Monachium Fot. pressinphoto/SIPA USA/PressFocus
Karol Brandt
Karol Brandt Źródło: Marca

Carlo Ancelotti, trener Realu Madryt, zdecydował, że przeciwko Bayernowi w rewanżowym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów od pierwszych minut zagra Andrij Łunin.

Przed starciem z Cádizem Relevo.com donosiło, że w przypadku pozytywnego występu Thibauta Courtois może utrzymać on miejsce w składzie już do końca sezonu.

Zespół mimo dużych rotacji wygrał, a Belg rozgrywający pierwsze spotkanie w sezonie kilka razy pokazał się z dobrej strony, zapewniając defensywie spokój.

Już w środę „Los Blancos” czeka rewanż z Bayernem Monachium. Kto stanie między słupkami?

– Jutro zagra Łunin. Courtois potrzebuje trochę czasu, aby osiągnąć swój najlepszy poziom. Zagrał przeciwko Cádiz, ponieważ trenował bardzo dobrze i rozegrał doskonały mecz, zapewniając bezpieczeństwo i pokazał pewność siebie, ale musi być w najwyższej formie – wyznał Carlo Ancelotti.

Jeśli nie jest to zasłona dymna, przeciwko Bawarczykom do składu wróci świetnie spisujący się w bieżącej kampanii Andrij Łunin.

Real Madryt mistrzostwo Hiszpanii ma już w kieszeni. Niewykluczone, że w tej sytuacji „Carletto” w końcówce rozgrywek ligowych postawi na rotacje, a w przypadku wywalczenia awansu do finału Ligi Mistrzów zdecyduje raz jeszcze, kto ma bronić dostępu bramki na Wembley.

Pierwszy mecz zakończył się remisem w stosunku 2:2.

***

Piłkarz Realu Madryt oszukał przeznaczenie. Outsider otrzyma ofertę umowy