Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie

Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie fot. Ververidis Vasilis / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Watford

Watford poinformował o zakontraktowaniu Carlosa Sáncheza.

Kiedy zimą na odejście zdecydował się Étienne Capoue, Xisco został zmuszony do sprowadzenia następcy doświadczonego Francuza, który dołączył do Villarrealu. W styczniu „Szerszenie” pozyskały Dana Goslinga, ale Anglik jak na razie nie daje tyle, ile by od niego wymagano.

Mając to na uwadze, na tygodniowe próbne testy zaproszony został będący ostatnio bez klubu Carlos Sánchez. Kolumbijczyk wypadł pozytywnie, dlatego strony nawiązały współpracę.

Watford potwierdził, że 35-latek podpisał umowę ważną do 30 czerwca i będzie występował w koszulce z numerem 28. Podkreślmy, że jest on w pełni gotowy do gry, dlatego może otrzymać powołanie już na najbliższy mecz z Nottingham Forest.

Lewonożny defensywny pomocnik w przeszłości był związany z Aston Villą oraz West Hamem United, ale trudno zaliczyć pobyt w tych klubach do udanych. Doświadczony gracz popełniał mnóstwo błędów, a po drodze zmagał się z problemami zdrowotnymi.

Xisco wierzy, że 88-krotny reprezentant Kolumbii wniesie do zespołu mnóstwo jakości i przyczyni się do powrotu „Szerszeni” na najwyższy szczebel rozgrywek w Anglii. Obecnie plasują się one na trzeciej pozycji w tabeli Championship.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy