Carlos Tevez oddał hołd Diego Maradonie [WIDEO]

Carlos Tevez oddał hołd Diego Maradonie [WIDEO]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Infobae.com

Carlos Tevez zadedykował gola strzelonego w meczu pomiędzy Boca Juniors a Internacionalem Diego Maradonie.

Boca Juniors mierzyło się z Internacionalem w nocy ze środy na czwartek w ramach pierwszego meczu 1/8 finału Copa Libertadores. Spotkanie miało odbyć się w zeszłym tygodniu, ale zostało przełożone ze względu na śmierć Maradony.

Tevez zdobył bramkę w 63. minucie. 36-letni napastnik dostał podanie od Eduardo Salvio, obrócił się z piłką i płaskim strzałem z bliskiej odległości umieścił ją w siatce, dając Boca skromne zwycięstwo 1:0.

Zaraz po trafieniu Tevez zdjął koszulkę Boca i zaprezentował stary trykot klubu z Buenos Aires, dedykując gola Maradonie.

- To mały hołd dla Diego. Jestem szczęśliwy, że mogłem to zrobić - przyznał atakujący po ostatnim gwizdku, informując, że koszulkę, którą miał na sobie, dostał od samego Maradony.

Infobae.com pisze, że to trykot, w którym „Boski Diego” zagrał w kwietniu 1981 roku przeciwko River Plate. Boca wygrało derby 3:0 po dublecie Miguela Ángela Brindisiego i trafieniu Maradony.


Wspomniany mecz Boca Juniors z River Plate:


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy