Carrasco uratował życie Gaitána [WIDEO]

Carrasco uratował życie Gaitána [WIDEO]
Redakcja
Redakcja
Źródło: South China Morning Post

W meczu chińskiej Super League doszło do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem Nicolasa Gaitána.

Na początku drugiej połowy meczu pomiędzy Dalian Yifang z Beijing Guoan, Nicolas Gaitán został przypadkowo uderzony przez rywala łokciem w twarz. Po ciosie Argentyńczyk padł bezwładnie na murawę i się nie ruszał. Starcie nie wyglądało groźnie i dopiero po chwili pozostali obecni na boisku zorientowali się, że stało się coś poważnego.

Podczas gdy pozostali zawodnicy powoli podbiegali do leżącego, wołając sędziego i pomoc medyczną, Yannick Carrasco ruszył w stronę kolegi jak najszybciej i udrożnił mu drogi oddechowe, tak aby ten nie udusił się własnym językiem, będąc nieprzytomnym. Yannick Ferreira Carrasco i Nicolas Gaitán przenieśli się do Dalian Yifang z Atlético Madryt w zimowym oknie transferowym. Sumy odstępnego nie zostały ujawnione, jednak zdaniem mediów za Belga Hiszpanie zainkasowali pomiędzy 30 a 42 miliony euro, a za Argentyńczyka mniej niż 5,75 miliona euro (http://transfery.info/111881,oficjalnie-transferowy-przekret-z-gaitnem-w-roli-glownej-promocja-to-malo-powiedziane)

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Poręba przymierza się do opuszczenia Polski. Wychowanek Zagłębia Lubin wybiera między Bundesligą a Serie A Poręba przymierza się do opuszczenia Polski. Wychowanek Zagłębia Lubin wybiera między Bundesligą a Serie A OFICJALNIE: Kevin Strootman wrócił do Serie A. Trafił do Genoi OFICJALNIE: Kevin Strootman wrócił do Serie A. Trafił do Genoi Lechia Gdańsk z trzecim zimowym transferem. Joseph Ceesay w Trójmieście [OFICJALNIE] Lechia Gdańsk z trzecim zimowym transferem. Joseph Ceesay w Trójmieście [OFICJALNIE] NBA: Hit transferowy stał się faktem. James Harden w Brooklyn Nets [OFICJALNIE] NBA: Hit transferowy stał się faktem. James Harden w Brooklyn Nets [OFICJALNIE] Real Madryt: Luka Jović opuszcza klub. Znowu zagra w Eintrachcie Frankfurt [OFICJALNIE] Real Madryt: Luka Jović opuszcza klub. Znowu zagra w Eintrachcie Frankfurt [OFICJALNIE] Huntelaar zaliczy wielki powrót na kilka ostatnich miesięcy swojej kariery?! Huntelaar zaliczy wielki powrót na kilka ostatnich miesięcy swojej kariery?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy