Carrasco z nadzieją na powrót do Europy. „Mam konkretną ofertę”

Carrasco z nadzieją na powrót do Europy. „Mam konkretną ofertę”
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Sky Sports

Yannick Carrasco zapowiedział, że stara się o swój powrót do Europy.

W zeszłym roku Belg zdecydował się opuścić Atlético Madryt, ale mimo ofert ze znanych europejskich ekip zdecydował się na korzystniejsze finansowo przenosiny do Chin. Coraz więcej wskazuje jednak na to, że jego orientalna przygoda w Dalian Yifang powoli dobiega końca, o czym przekonuje sam zawodnik. Pierwsze deklaracje o chęci powrotu skrzydłowy składał kilka miesięcy temu, a teraz to potwierdza, dodając, że prowadzi już konkretne negocjacje.

- Chcę wrócić do Europy - zapewnia 25-latek w rozmowie ze „Sky Sports”.

- Jeden zespół jest mną szczególnie zainteresowany, ale nie mogę powiedzieć o kim mowa czy w jakiej gra lidze. Mam jednak nadzieję, że Yifang pomoże mi w spełnieniu mojej woli o powrocie do Europy.

Warto przypomnieć, że gracz mógł wrócić do Europy już zimą, kiedy bardzo zainteresowany nim był Arsenal, ostatecznie jednak do transferu nie doszło.

Przeprowadzki Carrasco do Chin bronił niegdyś w mediach Eden Hazard, a teraz sam skrzydłowy Chelsea jest o krok od przeprowadzki, z tym, że do Realu. Obaj znają się dobrze z reprezentacji, a Carrasco mógł pomóc Hazardowi w wyborze, ponieważ sam przez kilka lat mieszkał w Madrycie.

- Hazard jest jednym z najlepszych na świecie, on może iść wszędzie, a i tak będzie prezentował się dobrze. Jeśli wybierze Real, może być dla nich tak samo ważny jak dla Chelsea i reprezentacji Belgii.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody” Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody” OFICJALNIE: Marek Saganowski odchodzi z Legii Warszawa OFICJALNIE: Marek Saganowski odchodzi z Legii Warszawa Marcin Wasilewski spróbuje sił w nowym sporcie?! „To zawsze było jego marzeniem i myślę, że ktoś go przekona” Marcin Wasilewski spróbuje sił w nowym sporcie?! „To zawsze było jego marzeniem i myślę, że ktoś go przekona” Manchester City: Grealish nowym transferowym życzeniem Guardioli Manchester City: Grealish nowym transferowym życzeniem Guardioli Ødegaard wybrał Real Madryt przez… możliwość występów w rezerwach?! Ødegaard wybrał Real Madryt przez… możliwość występów w rezerwach?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy