Carvalho piłkarzem Interu

Carvalho piłkarzem Interu
Redakcja
Redakcja
Źródło: www.goal.com /www.chanel4.com

Daniel Carvalho, brazylijski pomocnik CSKA Moskwa, od przyszłej rundy nie będzie już strzelał goli dla rosyjskiego klubu. Zawodnik zdecydował się zasilić szeregi Interu Mediolan. Jednak to nie w tym klubie rozp(...)

Daniel Carvalho, brazylijski pomocnik CSKA Moskwa, od przyszłej rundy nie będzie już strzelał goli dla rosyjskiego klubu. Zawodnik zdecydował się zasilić szeregi Interu Mediolan. Jednak to nie w tym klubie rozpocznie rundę wiosenną.

Zawodnik bowiem nie posiada obywatelstwa jednego z rajów Unii Europejskiej, a w Interze już wykorzystano limit takich piłkarzy. Piłkarz będzie mógł występować w neroazzurich dopiero od czerwca 2008 roku.

Wszystko wskazuje na to, że Carvalho będzie ogrywał się w Sienie, która ma dobre stosunki z Interem Mediolan.

Inter potwierdził już zakup nowego piłkarza. Carvalho wczoraj przebywał w Mediolanie i przechodził testy medyczne. Do tej pory nie są znane warunki umowy.

Więcej na temat: Brazylia Rosja Włochy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Robert Lewandowski mógł latem odejść z Bayernu Monachium za 140 milionów euro?! Robert Lewandowski mógł latem odejść z Bayernu Monachium za 140 milionów euro?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy