Casillas zostanie prezesem hiszpańskiego związku?!

Casillas zostanie prezesem hiszpańskiego związku?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Cadena COPE

Według najnowszych spekulacji prosto z Półwyspu Iberyjskiego, Iker Casillas może stanąć w marcowych wyborach do fotela prezesa Królewskiego Hiszpańskiego Związku Piłki Nożnej.

Legendarny bramkarz po majowym zawale mięśnia sercowego wciąż nie dostał „zielonego światła” na powrót do treningów z FC Porto, dlatego obecnie jego rola sprowadza się do bycia „łącznikiem” między piłkarzami pierwszej drużyny, trenerem, a dyrekcją. To jednak z pewnością nie jest szczyt aspiracji mistrza świata z 2010 roku.

Doskonale o tym wie Javier Tebas, prezes LaLigi, dlatego według Cadena COPE postanowił on nakłonić Ikera Casillasa to wystartowania w wyborach na prezesa Królewskiego Hiszpańskiego Związku Piłki Nożnej. Co więcej, 38-latek od kilku tygodni ma poważnie się nad tym zastanawiać, jednak decyzja do łatwych nie należy.

Wzięcie udziału w zaplanowanych na marzec wyborach oznaczałoby dla byłego zawodnika Realu Madryt przejście na piłkarską emeryturę, a to jeszcze kilka miesięcy temu było dla niego czymś nie do pomyślenia, stąd oczekiwanie na pozytywną decyzję ze strony lekarzy.

Niemniej, jeśli istotnie Hiszpan weźmie udział w wyborach, z pewnością będzie godnym kandydatem dla obecnego prezesa Luisa Rubialesa, który nie żyje w najlepszych relacjach z Javierem Tebasem. 57-latek utrzymuje za to doskonałe stosunki z piłkarzem „Smoków”, stąd pomysł, aby utytułowany golkiper kandydował na prezesa RFEF-u.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy