Casillas zostanie prezesem hiszpańskiego związku?!

Casillas zostanie prezesem hiszpańskiego związku?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Cadena COPE

Według najnowszych spekulacji prosto z Półwyspu Iberyjskiego, Iker Casillas może stanąć w marcowych wyborach do fotela prezesa Królewskiego Hiszpańskiego Związku Piłki Nożnej.

Legendarny bramkarz po majowym zawale mięśnia sercowego wciąż nie dostał „zielonego światła” na powrót do treningów z FC Porto, dlatego obecnie jego rola sprowadza się do bycia „łącznikiem” między piłkarzami pierwszej drużyny, trenerem, a dyrekcją. To jednak z pewnością nie jest szczyt aspiracji mistrza świata z 2010 roku.

Doskonale o tym wie Javier Tebas, prezes LaLigi, dlatego według Cadena COPE postanowił on nakłonić Ikera Casillasa to wystartowania w wyborach na prezesa Królewskiego Hiszpańskiego Związku Piłki Nożnej. Co więcej, 38-latek od kilku tygodni ma poważnie się nad tym zastanawiać, jednak decyzja do łatwych nie należy.

Wzięcie udziału w zaplanowanych na marzec wyborach oznaczałoby dla byłego zawodnika Realu Madryt przejście na piłkarską emeryturę, a to jeszcze kilka miesięcy temu było dla niego czymś nie do pomyślenia, stąd oczekiwanie na pozytywną decyzję ze strony lekarzy.

Niemniej, jeśli istotnie Hiszpan weźmie udział w wyborach, z pewnością będzie godnym kandydatem dla obecnego prezesa Luisa Rubialesa, który nie żyje w najlepszych relacjach z Javierem Tebasem. 57-latek utrzymuje za to doskonałe stosunki z piłkarzem „Smoków”, stąd pomysł, aby utytułowany golkiper kandydował na prezesa RFEF-u.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Thiago zdeterminowany do przeprowadzki. Hiszpan naciska na Bayern Monachium Thiago zdeterminowany do przeprowadzki. Hiszpan naciska na Bayern Monachium Pestka trafi do beniaminka Serie A?! Pestka trafi do beniaminka Serie A?! Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy