Castillejo wróci do Hiszpanii? Chce go Monchi!

Castillejo wróci do Hiszpanii? Chce go Monchi! fot.
Karol Brandt
Źródło: Sport Mediaset

Raptem po roku Samu Castillejo może ponownie zagrać na hiszpańskich boiskach. Jego zatrudnienie rozważa Monchi, który od niedawna odpowiada za politykę transferową Sevilli.

Ubiegłego lata Milan wydał na 24-letniego skrzydłowego 25 milionów euro. Właśnie tyle otrzymał Villarreal. Hiszpan nie jest jednak kluczowym graczem „Rossonerich”, a na jego bilans składa się 35 występów okraszonych czterema golami i taką samą liczbą asyst. 

Według Sport Mediaset szanse na jego sprowadzenie widzi Monchi. Hiszpan chce wprowadzić zespół z Andaluzji na wyższy poziom, a do tego konieczne są wzmocnienia. Jedną z nowych twarzy w zespole może być właśnie Samu Castillejo. 

Największy problem stanowią jednak wymagania finansowe Milanu, który po tak dużym wydatku poczynionym zeszłego lata z pewnością chciałby przynajmniej większościowego zwrotu. W związku z tym w grę może wchodzić wypożyczenie.

Dodajmy, że już przed rozpoczęciem obecnego sezonu były młodzieżowy reprezentant Hiszpanii znajdował się na celowniku Sevilli, lecz ostatecznie w momencie pozostania w drużynie Pablo Sarabii temat upadł, a gracz przeniósł się do Włoch. 

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy