Cavani już zdecydował o letnim transferze i odejściu z Manchesteru United?!

Cavani już zdecydował o letnim transferze i odejściu z Manchesteru United?! fot. Stefan Ugljevarevic / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Punto Penal

Edinson Cavani nie wyraził zainteresowania przedłużeniem współpracy z Manchesterem United - poinformowali Roberto Moar i Martin Charquero w programie „Punto Penal”.

Reprezentant Urugwaju nie narzekał na brak interesujących propozycji po zakończeniu swojego pobytu w Paris Saint-Germain i spośród otrzymanych ofert zdecydował się zaakceptować tą wystosowaną przez Manchester United.

Doświadczony napastnik związał się z angielskim klubem roczną umową z opcją jej przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy i po swoich dotychczasowych występach pokazał, że w pełni zasługuje na aktywację wspomnianego zapisu.

Z tego też względu przedstawiciele „Czerwonych Diabłów” poczynili już pewne starania zmierzające do nawiązania dłuższej współpracy z 34-letnim zawodnikiem.

Wiele jednak na to wskazuje, że zakończą się one kompletnym fiaskiem, ponieważ cenieni w Urugwaju dziennikarze - Roberto Moar i Martin Charquero - poinformowali w programie „Punto Penal”, że Edinson Cavani całkowicie odrzucił możliwość pozostania na następny sezon w ekipie z Old Trafford.

Były gracz Palermo czy Napoli jest już myślami przy piłkarskiej emeryturze i dlatego pragnie po trwających rozgrywkach pożegnać się z futbolem na europejskim poziomie na rzecz powrotu do Ameryki Południowej, gdzie od kilkunastu miesięcy o jego względy zabiega Boca Juniors.

Urugwajczyk strzelił dziesięć goli oraz zanotował dwie asysty w 31 rozegranych meczach dla Manchesteru United.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE] Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy