Celtic po Marko Janko?

Celtic po Marko Janko?
Redakcja
Redakcja
Źródło: transfery.info

Marko Janko dostał pozwolenie na transfer do innego klubu. Według najnowszych informacji o piłkarza Twente Enschede zabiega Celtic Glasgow.

Jeden z najskuteczniejszych strzelców w Europie może kosztować szkocki klub ok. 5 milionów euro. Reprezentant Austrii w ostatnim czasie zasiaduje tylko na ławce rezerwowych mimo tego, że w swoim dorobku ma już 20. bramek.

O Janko walczy także inny klub. Oprócz Celticu zainteresowanie swoje zgłosiła drużyna z Portugalii, Porto. Mistrz kraju jednak zaproponował trochę mniej, rzucając na stół 4,2 milionów euro.

Janko przed przyjśćiem do Twente występował w Red Bull Salzburg. Tam wówczas w ponad stu meczach zdobył 75. bramek po czym przeszedł do Eredivisie. Do końca okienka zostały niecałe dwa dni. Jeżeli Janko przejdzie do Celticu, będzie rywalizował prawdopodobnie o grę w pierwszym składzie z Pawłem Brożkiem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy