Celtic wciąż chce Klimalę. Szanse na transfer rosną

Celtic wciąż chce Klimalę. Szanse na transfer rosną
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy

„Przegląd Sportowy” pisze, że zimowy transfer Patryka Klimali do Celticu wciąż jest możliwy.

Pierwsze informacje na temat zainteresowania napastnikiem Jagiellonii Białystok ze strony szkockiego klubu pojawiły się jakiś czas temu. W pewnym momencie Celtic odpuścił nieco starania o podpis 21-latka, ale według najnowszych informacji „Przeglądu Sportowego” teraz wrócił do gry.

Jak czytamy, finalizacja przenosin Klimali do Glasgow jest możliwa nawet w ciągu najbliższych dni.

Młodzieżowy reprezentant Polski ma za sobą udaną pierwszą część sezonu. Klimala rozegrał 17 ligowych spotkań, w których zdobył siedem bramek i zanotował trzy asysty. Celtic nie jest jedynym klubem, który zwrócił uwagę na jego niezłą dyspozycję. Atakujący znajduje się również na celownikach m.in. Genoi oraz FC Kopenhaga.

Po rozegraniu 20 meczów Celtic z dorobkiem 52 punktów przewodzi tabeli szkockiej ekstraklasy. Rangersi tracą do niego dwa „oczka”, ale są po 19 spotkaniach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy