Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje fot. FotoPyK
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Mateusz Borek [Twitter]

Cezary Kowalski po blisko 25 latach żegna się z Polsatem. Wkrótce zostanie doradcą zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej do spraw komunikacji - informuje Mateusz Borek.

Na rynku polskim rynku medialnym dochodzi ostatnio do mnóstwa przetasowań. Nie tak dawno do TVP Sport dołączył Marcin Feddek, który nie notował ostatnio szczególnie dobrego okresu.

Zmiany dotknęły również Canal+ Sport. Pod koniec grudnia odeszli Maja Strzelczyk i Łukasz Wiśniowski. Nie tak dawno informowaliśmy, że szeregi nadawcy spod znaku francuskiej sieci opuści również po wielu latach Leszek Orłowski.

***

Leszek Orłowski odchodzi z Canal+ Sport

***

Do głośnego rozstania dojdzie też w Polsacie. Jak poinformował Mateusz Borek, po prawie 25 latach ze stacją żegna się Cezary Kowalski.

Komentator, który pracował przy Mistrzostwach Europy, Mistrzostwach Świata czy spotkaniach Ligi Mistrzów, postara się wykorzystać swoje doświadczenie w Polskim Związku Piłki Nożnej.

„Pazur będzie już teraz drapał gdzie indziej. Konkretnie w piłkarskiej centrali. Cezary Kowalski  po latach pracy odchodzi z Polsatu Sport. Zostanie doradcą zarządu PZPN-u do spraw komunikacji. Powodzenia od całej ekipy Kanału Sportowego” - napisał Mateusz Borek.

Kowalski uzbierał pokaźne grono krytyków na przestrzeni swej kariery. Szczególnie negatywnie oceniana jest jego działalność w mediach społecznościowych, na których ochoczo wdawał się w liczne dyskusje. Z tego powodu informacja o zatrudnieniu go przez PZPN zebrała masę negatywnych komentarzy.

„Patrząc na jego wyczyny ma Twitterze, będzie pasował jak ulał do komunikacji, jaką preferuje Kulesza”, „Człowiek, który nie trzyma ciśnienia i pisze »wypad« do anonimowych kont, ma zostać doradcą PZPN do spraw komunikacji”, „To nie strzał w kolano, to strzał w skroń PZPNu” - czytamy w komentarzach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?! Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy