Cezary Kucharski o Legii Warszawa: Mam wątpliwości, czy to jest skład na mistrza Polski

Cezary Kucharski o Legii Warszawa: Mam wątpliwości, czy to jest skład na mistrza Polski
Antoni Obrębski
Antoni Obrębski
Źródło: Kanał Sportowy

Cezary Kucharski był gościem Kanału Sportowego. Polski agent wyraził swoje wątpliwości co do reszty sezonu Legii Warszawa.

Kibice Legii Warszawa mogą mieć ambiwalentne odczucia na temat trwającego sezonu. Z jednej strony Legia nie radzi sobie w Ekstraklasie, bo jest dopiero szósta w tabeli, z drugiej strony strata nie jest tak duża, bo dzisiaj „Wojskowi” mogą ją zredukować do trzech punktów.

Jeszcze inne światło na sytuację rzuca udana, choć zakończona w okropny sposób, przygoda Legii w europejskich pucharach. Z kolei trzeba też pamiętać o tym, że nie wszystkie wzmocnienia okazały się tak dobre, jak miały być, a Legia sprzedała dwóch czołowych graczy.

Stąd pojawiają się obawy dotyczące przyszłości trenera Kosty Runjaicia oraz miejsca na koniec sezonu klubu z Warszawy. W końcu celem jest mistrzostwo. Swoimi przemyśleniami podzielił się Cezary Kucharski podczas wizyty w Kanale Sportowym.

- Obawiam się, że Legia może nie znaleźć się na podium. (...) Mam wątpliwości, czy to jest skład na mistrza Polski. Oczywiście w Warszawie będzie się mówiło, że liczy się tylko mistrz, ale mówiąc uczciwie, ja cieszyłbym się z miejsca na podium i możliwości kolejnego sezonu w europejskich pucharach - mówił były gracz stołecznego klubu, a obecnie agent piłkarski. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Sentymentalny „transfer” Lecha Poznań wykluczony. „Nie było żadnych takich rozmów” Sentymentalny „transfer” Lecha Poznań wykluczony. „Nie było żadnych takich rozmów” FC Barcelona gotowa na rozstanie z antybohaterem meczu z PSG?! „Nie jest już nietykalny” FC Barcelona gotowa na rozstanie z antybohaterem meczu z PSG?! „Nie jest już nietykalny” Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy