Chatzigiovanis na radarze Legii. Teraz będzie łatwiej o transfer

Chatzigiovanis na radarze Legii. Teraz będzie łatwiej o transfer
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Iapopsi.gr

Portal Iapopsi.gr podaje, że Anastasios Chatzigiovanis cały czas znajduje się na celowniku Legii Warszawa.

Działacze wicemistrza Polski interesowali się 22-letnim skrzydłowym Panathinaikosu już w trakcie ostatniego okna. Legia miała złożyć za niego konkretną ofertę, ale propozycja nie przekonała klubu z Aten do rozstania z atakującym. Zdaniem greckich dziennikarzy władze warszawskiego zespołu nie zapomniały jednak o zawodniku i cały czas chcą go u siebie.

Transfer Chatzigiovanisa będzie teraz łatwiejszy do przeprowadzenia, ponieważ jego kontrakt z Panathinaikosem wygasa 30 czerwca 2020 roku. Legia ma wrócić do tematu zimą, dążąc do natychmiastowego pozyskania Greka. Nie można jednak wykluczyć również wolnego transferu po zakończeniu sezonu.

Chatzigiovanis trafił do Panathinaikosu w 2013 roku. Jego bilans w pierwszym zespole rodzimego klubu to 70 występów, pięć goli i osiem asyst. W trwających rozgrywkach na razie dwa razy wybiegał na murawy greckiej ekstraklasy.

Skrzydłowy ma na koncie występy w reprezentacji swojego kraju do lat 21. Ostatni mecz rozegrał w niej w zeszłym roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Giroud przechodzi do Interu Mediolan Giroud przechodzi do Interu Mediolan Arsenal sięgnie po zwycięzcę Copa Libertadores. Nowy obrońca o krok od transferu Arsenal sięgnie po zwycięzcę Copa Libertadores. Nowy obrońca o krok od transferu Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy