Chciał go Śląsk Wrocław, jest blisko GKS-u Tychy

Chciał go Śląsk Wrocław, jest blisko GKS-u Tychy fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Szymon Janczyk

Śląsk Wrocław przejawiał zainteresowanie usługami Filipa Jovicia. Ten prawdopodobnie trafi jednak do GKS-u Tychy - twierdzi Szymon Janczyk.

Śląsk Wrocław nadal szuka nowego lewego defensora, a w tym kontekście wymieniano Mikkela Kirkeskova oraz Filipa Jovicia.

Pierwszy z nich nadal nie podjął decyzję w sprawie przyszłości, z kolei Serb nie zamierza czekać na rozwój wydarzeń i jest o krok od zmiany barw. Według ustaleń Szymona Janczyka może trafić do GKS-u Tychy.

23-latek jest po rozmowach z potencjalnym pracodawcą i te przebiegały w dobrej atmosferze. Decyzja w tej kwestii zapadnie do końca tygodnia.

W tym przypadku mamy do czynienia z ciekawym zawodnikiem, który w poprzednim sezonie występował w FK Novi Pazar.

Tam pełnił ważną funkcję, bo był pierwszym wyborem trenera. Mówi się, że lepiej idzie mu gra w defensywie, aniżeli w ataku.

Lewy defensor w poprzednim sezonie zakończył rozgrywki ligi serbskiej na szóstym miejscu.

Jović ma natomiast na swoim koncie 33 występy. W nich zanotował cztery asysty.

GKS Tychy od zwycięstwa rozpoczął zmagania w ramach pierwszej ligi. Drużyna Dariusza Banasika pokonała w sobotę Polonię Warszawa 3-2. W następnej kolejce rywalem będzie Stal Rzeszów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Głośno o transferze Jakuba Kiwiora. Jego agent pojawił się na stadionie giganta Głośno o transferze Jakuba Kiwiora. Jego agent pojawił się na stadionie giganta Transfery - Relacja na żywo [30/11/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/11/2023] Mateusz Klich uderza w... zawodnika Realu Madryt. „Klaun. Najgorszy, na jakiego grałem” Mateusz Klich uderza w... zawodnika Realu Madryt. „Klaun. Najgorszy, na jakiego grałem” Adrian Benedyczak pod tym względem jest lepszy od Roberta Lewandowskiego Adrian Benedyczak pod tym względem jest lepszy od Roberta Lewandowskiego Holendrzy nie odpuszczają. Piłkarz Legii Warszawa stanie przed sądem! Holendrzy nie odpuszczają. Piłkarz Legii Warszawa stanie przed sądem! Ansu Fati z poważną kontuzją. „Tracimy go na długo” [OFICJALNIE] Ansu Fati z poważną kontuzją. „Tracimy go na długo” [OFICJALNIE] Dawid Szwarga mocno przed meczem ze Sturmem Graz. „Nikt w klubie nie zmusi mnie do tego” Dawid Szwarga mocno przed meczem ze Sturmem Graz. „Nikt w klubie nie zmusi mnie do tego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy