Chelsea bliska definitywnego rozstania z Pašaliciem

Chelsea bliska definitywnego rozstania z Pašaliciem
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fabrizio Romano

Mario Pašalić zostanie najprawdopodobniej wykupiony przez Atalantę z Chelsea po zakończeniu obecnego sezonu.

Fabrizio Romano poinformował, że drużyna z Bergamo postanowiła skorzystać z przysługującego jej prawa do definitywnego pozyskania reprezentanta Chorwacji. Środkowy pomocnik ma przenieść się do włoskiego zespołu za 15 milionów euro. 

Chelsea może czuć się usatysfakcjonowana w przypadku dopięcia całej transakcji, ponieważ pozyskany przez nią zawodnik z Hajduka Split za 2,5 miliona euro w 2014 roku nigdy nie dostąpił zaszczytu zadebiutowania w szeregach „The Blues”, ale przyniósł jej łączny zysk wynoszący ponad 20 milionów euro (przyszły transfer definitywny plus wypożyczenia - Elche, AS Monaco, AC Milan i Spartak Moskwa).

Mario Pašalić należy do grona wyróżniających się piłkarzy w szeregach Atalanty, w której spędza drugi sezon na zasadzie wypożyczenia.

25-latek strzelił sześć bramek oraz zanotował trzy asysty w 28 rozegranych meczach dla ekipy z Bergamo w trwających rozgrywkach.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Białoruś zamierza grać dalej. „Nie ma żadnych powodów do przerywania rozgrywek” Białoruś zamierza grać dalej. „Nie ma żadnych powodów do przerywania rozgrywek” FourFourTwo: 10 najlepszych lewych i prawych obrońców świata FourFourTwo: 10 najlepszych lewych i prawych obrońców świata Cztery piłkarskie ligi wciąż grają Cztery piłkarskie ligi wciąż grają Jędrzejczyk, Antolić, Gytkjær, Kuciak, Starzyński, Vejinović… Tyle zarabiają piłkarze Ekstraklasy Jędrzejczyk, Antolić, Gytkjær, Kuciak, Starzyński, Vejinović… Tyle zarabiają piłkarze Ekstraklasy OFICJALNIE: Flick na dłużej w Bayernie OFICJALNIE: Flick na dłużej w Bayernie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy