Chelsea daje 40 milionów funtów za skrzydłowego. Na seniorskim poziomie zdobył... cztery bramki

Chelsea daje 40 milionów funtów za skrzydłowego. Na seniorskim poziomie zdobył... cztery bramki fot. Hanafi Latif / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky Sports News

Chelsea wykazuje poważne zainteresowanie usługami Anthony'ego Gordona z Evertonu - poinformowało Sky Sports News.

„The Blues” skupiają się w ostatnich tygodniach letniego okna transferowego nie tylko na wzmocnieniu formacji defensywnej, ale i ofensywnej. Świadczy o tym między innymi informacja przekazana przez dziennikarzy Sky Sports News.

Uważają oni, że ekipa ze Stamford Bridge nawiązała konkretny kontakt z Evertonem w sprawie ustalenia warunków ewentualnego pozyskania Anthony'ego Gordona.

Młodzieżowy reprezentant Anglii wszedł na dobre do seniorskiego zespołu z niebieskiej części Liverpoolu w poprzednich rozgrywkach i w rozegranych meczach prezentował się na tyle dobrze, że znalazł się po ścisłą obserwacją czołowych drużyn z Premier League.

I spośród nich, to właśnie Chelsea chce ubiec całą konkurencję w walce o względy 21-letniego zawodnika. Z tego też powodu wystosowała za niego ofertę sięgającą aż 40 milionów funtów (około 47,3 miliona euro).

„The Toffees” nie analizowali jej zbyt długo i odrzucili propozycję sprzedaży swojego wychowanka za przytoczoną sumę.

„The Blues” nie zamierzają składać broni i w najbliższym czasie zaproponują Evertonowi nie tylko pieniądze, ale także możliwość pozyskania jednego, a może nawet więcej swoich piłkarzy.

Gordon rozegrał do tej pory 62 spotkania na seniorskim poziomie w barwach macierzystego klubu, notując cztery trafienia i osiem asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy