Chelsea daje 40 milionów funtów za skrzydłowego. Na seniorskim poziomie zdobył... cztery bramki

Chelsea daje 40 milionów funtów za skrzydłowego. Na seniorskim poziomie zdobył... cztery bramki fot. Hanafi Latif / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky Sports News

Chelsea wykazuje poważne zainteresowanie usługami Anthony'ego Gordona z Evertonu - poinformowało Sky Sports News.

„The Blues” skupiają się w ostatnich tygodniach letniego okna transferowego nie tylko na wzmocnieniu formacji defensywnej, ale i ofensywnej. Świadczy o tym między innymi informacja przekazana przez dziennikarzy Sky Sports News.

Uważają oni, że ekipa ze Stamford Bridge nawiązała konkretny kontakt z Evertonem w sprawie ustalenia warunków ewentualnego pozyskania Anthony'ego Gordona.

Młodzieżowy reprezentant Anglii wszedł na dobre do seniorskiego zespołu z niebieskiej części Liverpoolu w poprzednich rozgrywkach i w rozegranych meczach prezentował się na tyle dobrze, że znalazł się po ścisłą obserwacją czołowych drużyn z Premier League.

I spośród nich, to właśnie Chelsea chce ubiec całą konkurencję w walce o względy 21-letniego zawodnika. Z tego też powodu wystosowała za niego ofertę sięgającą aż 40 milionów funtów (około 47,3 miliona euro).

„The Toffees” nie analizowali jej zbyt długo i odrzucili propozycję sprzedaży swojego wychowanka za przytoczoną sumę.

„The Blues” nie zamierzają składać broni i w najbliższym czasie zaproponują Evertonowi nie tylko pieniądze, ale także możliwość pozyskania jednego, a może nawet więcej swoich piłkarzy.

Gordon rozegrał do tej pory 62 spotkania na seniorskim poziomie w barwach macierzystego klubu, notując cztery trafienia i osiem asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej Selekcjoner juniorskiej reprezentacji Polski zbulwersowany. „Kompletne kłamstwo” Selekcjoner juniorskiej reprezentacji Polski zbulwersowany. „Kompletne kłamstwo”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy