Chelsea: Jaka przyszłość czeka Mateo Kovačicia? Graham Potter komentuje

Chelsea: Jaka przyszłość czeka Mateo Kovačicia? Graham Potter komentuje fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky Sports

Menedżer Graham Potter wypowiedział się na temat ostatnich plotek łączących Mateo Kovačicia z opuszczeniem Chelsea.

Reprezentant Chorwacji jest związany z „The Blues” do końca następnego sezonu. Dlatego pojawiają się w mediach spekulacje łączące go z opuszczeniem zespołu nadchodzącego lata.

Blisko 29-letni zawodnik nie narzeka na brak opcji, ponieważ zdążyliśmy już przeczytać, że zainteresowanie nim przejawiają Manchester City czy AC Milan.

On sam nie śpieszy się na razie z podejmowaniem jakichkolwiek konkretnych kroków. Z kolei w strukturach Chelsea może liczyć na wsparcie menedżera Grahama Pottera, który przyznał otwarcie, że bardzo ceni umiejętności prezentowanego przez swojego podopiecznego oraz jego wpływ na szatnię.

- Odgrywa ważną rolę w drużynie, a także był jej kapitanem w ostatnich kilku meczach. Z mojej perspektywy jest ważnym piłkarzem - stwierdził szkoleniowiec, dodając, że pomiędzy zainteresowanymi stronami jest utrzymywany kontakt odnośnie ewentualnego przedłużenia współpracy.

- Są prowadzone rozmowy przez Mateo i klub. Jeśli będą mieli coś do ogłoszenia, to to ogłoszą - powiedział opiekun ekipy ze Stamford Bridge.

Mateo Kovačić zanotował dwie trafienia oraz asystę w 27 meczach w tym sezonie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ariel Mosór może odejść z Piasta Gliwice do topowej europejskiej ligi Ariel Mosór może odejść z Piasta Gliwice do topowej europejskiej ligi Kacper Tobiasz łączony z nowym klubem. Może zostać następcą innego Polaka Kacper Tobiasz łączony z nowym klubem. Może zostać następcą innego Polaka Raków Częstochowa poluje na transfer z Jagiellonii Białystok Raków Częstochowa poluje na transfer z Jagiellonii Białystok Legia Warszawa wyceniła reprezentanta Polski Legia Warszawa wyceniła reprezentanta Polski Raków Częstochowa z ofertą za napastnika z Ekstraklasy Raków Częstochowa z ofertą za napastnika z Ekstraklasy Klauzule spadku. Czy degradacja pozwala na pozbycie się niechcianych zawodników? Klauzule spadku. Czy degradacja pozwala na pozbycie się niechcianych zawodników? POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy