Chelsea: Jaka przyszłość czeka Mateo Kovačicia? Graham Potter komentuje

Chelsea: Jaka przyszłość czeka Mateo Kovačicia? Graham Potter komentuje fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky Sports

Menedżer Graham Potter wypowiedział się na temat ostatnich plotek łączących Mateo Kovačicia z opuszczeniem Chelsea.

Reprezentant Chorwacji jest związany z „The Blues” do końca następnego sezonu. Dlatego pojawiają się w mediach spekulacje łączące go z opuszczeniem zespołu nadchodzącego lata.

Blisko 29-letni zawodnik nie narzeka na brak opcji, ponieważ zdążyliśmy już przeczytać, że zainteresowanie nim przejawiają Manchester City czy AC Milan.

On sam nie śpieszy się na razie z podejmowaniem jakichkolwiek konkretnych kroków. Z kolei w strukturach Chelsea może liczyć na wsparcie menedżera Grahama Pottera, który przyznał otwarcie, że bardzo ceni umiejętności prezentowanego przez swojego podopiecznego oraz jego wpływ na szatnię.

- Odgrywa ważną rolę w drużynie, a także był jej kapitanem w ostatnich kilku meczach. Z mojej perspektywy jest ważnym piłkarzem - stwierdził szkoleniowiec, dodając, że pomiędzy zainteresowanymi stronami jest utrzymywany kontakt odnośnie ewentualnego przedłużenia współpracy.

- Są prowadzone rozmowy przez Mateo i klub. Jeśli będą mieli coś do ogłoszenia, to to ogłoszą - powiedział opiekun ekipy ze Stamford Bridge.

Mateo Kovačić zanotował dwie trafienia oraz asystę w 27 meczach w tym sezonie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy