Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta

Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Jacob Steinberg [The Guardian]

Chelsea jest coraz bliżej zapewnienia sobie podpisu Cesare Casadeia - informuje Jacob Steinberg z „The Guardian”.

Zainteresowane Cesare Casadeiem jest również Nice, ale przyjmuje się, że to Chelsea najmocniej naciska na jego transfer z Interu Mediolan. Londyńczycy złożyli już dwie propozycje za 19-letniego pomocnika, które zostały odrzucone przez włoski klub. Na stole pojawiła się trzecia w wysokości około 12 milionów funtów, a więc 14 milionów euro.

Pogoń za Casadeiem jest kolejnym dowodem na determinację Chelsea, by wzmocnić skład młodszymi zawodnikami. Tego lata podpisała ona kontrakty z 18-letnim bramkarzem Gabrielem Sloniną z Chicago Fire i 18-letnim Carneyem Chukwuemeką z Aston Villi za blisko 20 milionów euro. Londyńczycy są również zainteresowani talentem Palmeiras Endrickiem, chociaż Brazylijczyk znajduje się na celownikach wielu innych czołowych europejskich klubów.

Na razie nie jest jasne, czy Chelsea planuje natychmiastowe włączenie Casadeia do pierwszej drużyny. Thomas Tuchel ma wiele opcji w linii pomocy, więc początkowo może być umieszczony w zespole młodzieżowym. Alternatywą byłoby odesłanie go na wypożyczenie z powrotem do Włoch.

Casadei nie zadebiutował jeszcze w pierwszym zespole Interu. W poprzednim sezonie strzelił 14 goli w 30 meczach Primavery.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Przyszłość Antoine’a Griezmanna wyjaśniona. Papierowe porozumienie! Przyszłość Antoine’a Griezmanna wyjaśniona. Papierowe porozumienie! Hirving Lozano odejdzie z Napoli? Agent wieszczy hitowy transfer Hirving Lozano odejdzie z Napoli? Agent wieszczy hitowy transfer Michael Carrick w końcu samodzielnym menedżerem? Jest poważnym kandydatem Michael Carrick w końcu samodzielnym menedżerem? Jest poważnym kandydatem Carlo Ancelotti: Przez 30 lat tylko dwóch piłkarzy poprosiło mnie, bym nie wystawiał ich w składzie Carlo Ancelotti: Przez 30 lat tylko dwóch piłkarzy poprosiło mnie, bym nie wystawiał ich w składzie RB Lipsk reaguje. Będzie miał nowego bramkarza RB Lipsk reaguje. Będzie miał nowego bramkarza Forbes: 10 najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie Forbes: 10 najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie Rozpoczęto rozmowy w sprawie transferu Pierre'a-Emericka Aubameyanga na lato 2023 Rozpoczęto rozmowy w sprawie transferu Pierre'a-Emericka Aubameyanga na lato 2023

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy