Chelsea ma czarną listę klubów!

Chelsea ma czarną listę klubów!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Bristol Post

Dyrektor Bristol City, Mark Ashton, zdradził, że Chelsea sporządziła czarną listę klubów, z którymi nie prowadzi negocjacji transferowych.

"The Robins" prowadzili tego lata negocjacje z klubem ze Stamford Bridge w sprawie napastnika, Tammy'ego Abrahama. 18-latek miał się przenieść do Championship na wypożyczenie i wydawać by się mogło, że działaczom "The Blues" powinno zależeć na tym, by ich wschodząca gwiazda otrzymała więcej szans na grę. Ashton jednak przekonuje, że negocjacje nie należały do najłatwiejszych.

- Pod koniec poprzedniego sezonu nasz menedżer, Lee Johnson, pojechał do ośrodka Chelsea na spotkanie z dyrektorem technicznym, Michaelem Emenalo. Ja tymczasem udałem się na Stamford Bridge, by rozmawiać z zarządem Romana Abramowicza - powiedział dla "Bristol Post".

- Już nieraz próbowali wypożyczać młodych zawodników do angielskich klubów i przyznawali, że mimo obietnic, nie mieli oni pewnego miejsca w składzie. Dali mi nawet czarną listę klubów, z którymi już nie negocjują. Powiedziałem, żeby dali nam Tammy'ego na sezon i rozliczyli nas z tego co robimy, a nie co mówimy. Zapowiedziałem, że pokażemy nasze możliwości i później rozpoczniemy długoterminową współpracę. Osiągnęliśmy porozumienie, ale wtedy pojawił się Conte.

- Chelsea poinformowała nas, że Conte chce zatrzymać Abrahama i wziął go na zgrupowanie do USA. Ale wciąż naciskaliśmy, tak samo jego rodzina i agent. Tammy wiedział, że jeśli zostanie w Chelsea, to nie będzie grał. W końcu dostaliśmy email, że Conte wyraził zgodę na transfer. Mieliśmy już porozumienie, więc zawodnik przyjechał do nas z USA i wszystko załatwiliśmy następnego dnia.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Havertz poprosił władze Bayeru o transfer Havertz poprosił władze Bayeru o transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy