Chelsea negocjuje z Havertzem. Hit transferowy coraz bliżej

Chelsea negocjuje z Havertzem. Hit transferowy coraz bliżej fot. Kai Havertz I Instagram
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Nicolò Schira | Kicker

Kai Havert prowadzi rozmowy z Chelsea - informuje Nicolò Schira.

Po udanych transakcjach z udziałem Hakima Ziyecha oraz Timo Wernera, następnym celem „The Blues” jest ofensywny pomocnik Bayeru Leverkusen. 21-latek marzy o zagranicznym transferze, a Premier League wydaje mu się niezwykle kusząca.

Zważywszy na te informacje, londyńczycy rozpoczęli konkretne negocjacje z przedstawicielem piłkarza i według Schiry przygotowali Havertzowi ofertę umowy ważnej do 30 czerwca 2025 roku z gażą na poziomie ośmiu milionów euro za każdy sezon gry na Stamford Bridge.

Co więcej, włoski dziennikarz podkreśla, że Chelsea jest aktualnie liderem wyścigu zmierzającego do zakontraktowania Niemca i chce to wykorzystać, inicjując w ciągu kilku dni rozmowy z „Aptekarzami”.

Mierzący 189 centymetrów wzrostu utalentowany zawodnik zawarł już ze swoim pracodawcą pakt, w ramach którego otrzyma zgodę na odejście, jeśli tylko wpłynie za niego oferta zadowalająca wszystkie strony.

Według wcześniejszych informacji, które pojawiały się w niemieckich mediach, Rudi Völler, dyrektor sportowy Bayeru Leverkusen, oczekuje około 100 milionów euro. Mając jednak na uwadze aktualną sytuację, w grę powinno wchodzić rozłożenie sumy na 70 milionów euro podstawy i resztę w postaci bonusów.

Havertz w zakończonym sezonie wziął udział w 43 spotkaniach, strzelił 17 goli i dziewięciokrotnie asystował.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Linetty może odejść z Sampdorii. Polak na szczycie listy życzeń, w grę wchodzi 10 milionów euro Linetty może odejść z Sampdorii. Polak na szczycie listy życzeń, w grę wchodzi 10 milionów euro Lech Poznań oferuje aż milion euro za pomocnika?! Lech Poznań oferuje aż milion euro za pomocnika?! OFICJALNIE: Król strzelców pierwszej ligi w Ekstraklasie OFICJALNIE: Król strzelców pierwszej ligi w Ekstraklasie OFICJALNIE: Casillas zakończył karierę piłkarską OFICJALNIE: Casillas zakończył karierę piłkarską Muhar coraz bliżej odejścia z Lecha Poznań Muhar coraz bliżej odejścia z Lecha Poznań OFICJALNIE: Domowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] OFICJALNIE: Domowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] Liga Mistrzów 2020/2021: Znamy już 24 uczestników fazy grupowej Liga Mistrzów 2020/2021: Znamy już 24 uczestników fazy grupowej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy