Chelsea: Nie tylko Thiago Silva. Londyńczycy dogadali się z drugim środkowym obrońcą?!

Chelsea: Nie tylko Thiago Silva. Londyńczycy dogadali się z drugim środkowym obrońcą?! fot. FotoPyK
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Telefoot | Fabrizio Romano

Menedżer Chelsea Frank Lampard jak najszybciej chce mieć skompletowaną kadrę i wygląda na to, że może mu się to udać już w najbliższych kilkunastu dniach. Kolejnym piłkarzem, który znalazł się na celowniku londyńczyków, jest Malanga Sarr.

Chelsea nie zatrzymuje się w transferowej ofensywie. W zasadzie wszystko dograne zostało w sprawach Bena Chilwella, Kaia Havertza i Thiago Silvy, dlatego można szukać dalej.

Jak informuje "Téléfoot", Sarr uzgodnił wręcz warunki czteroletniej umowy. Do Chelsea miałby dołączyć na zasadzie wolnego transferu, bo niedawno wygasł jego kontrakt z OGC Nice.

Nastroje tonuje Fabrizio Romano. Włoski dziennikarz potwierdza zainteresowanie piłkarzem, jednak decyzja w sprawie jego zakontraktowania według niego jeszcze nie zapadła. Sam zainteresowany chciałby współpracować z Lampardem, jednak w razie braku oferty z Chelsea czekają już na niego propozycje z innych klubów.

Zaledwie 21-letni środkowy obrońca zdecydował się latem nie przedłużać umowy w rodzinnej Nicei, co daje mu większe możliwości negocjacyjne na rynku transferowym.

Sarr ma już na koncie 102 występy na poziomie Ligue 1. Zagrał też między innymi w siedmiu meczach fazy grupowej Ligi Europy.

Chelsea latem pozyskała już Hakima Ziyecha oraz Timo Wernera. W trwającym oknie poza wspomnianymi wyżej transferami można spodziewać się jeszcze kupienia przez angielski klub nowego bramkarza.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Europy: Potencjalni rywale Legii Warszawa rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Europy: Potencjalni rywale Legii Warszawa rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Legia Warszawa przed poważnym testem. Komplet par trzeciej rundy eliminacyjnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Legia Warszawa przed poważnym testem. Komplet par trzeciej rundy eliminacyjnej [OFICJALNIE] Molde z jednym z największych transferów w historii norweskiej ligi [OFICJALNIE] Molde z jednym z największych transferów w historii norweskiej ligi [OFICJALNIE] Sevilla znalazła następcę Julesa Koundé?! Możliwa diametralna zmiana w kwestii rozmów z Chelsea Sevilla znalazła następcę Julesa Koundé?! Możliwa diametralna zmiana w kwestii rozmów z Chelsea Jonathan Simba w Radomiaku Radom. Awans o pięć szczebli rozgrywkowych [OFICJALNIE] Jonathan Simba w Radomiaku Radom. Awans o pięć szczebli rozgrywkowych [OFICJALNIE] Joachim Andersen odchodzi z Olympique'u Lyon. Z bonusami nawet 20 milionów euro [OFICJALNIE] Joachim Andersen odchodzi z Olympique'u Lyon. Z bonusami nawet 20 milionów euro [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy