Chelsea: Pięciu kandydatów na nowego menedżera. Z dwoma doszło do kontaktu

Chelsea: Pięciu kandydatów na nowego menedżera. Z dwoma doszło do kontaktu
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Christian Falk

Na krótkiej liście kandydatów na nowego menedżera Chelsea znajduje się pięć nazwisk - informuje Christian Falk.

Są na niej: Thomas Tuchel, Massimiliano Allegri, Brendan Rodgers, Ralph Hasenhüttl oraz Julian Nagelsmann. Jest to zbieżne z wcześniejszymi doniesieniami na ten temat „The Independent”, chociaż Falk dołączył do listy Nagelsmanna.

Niemiecki dziennikarz dodaje, że władze Chelsea kontaktowały się już z otoczeniem Tuchela oraz Allegriego. Póki co nie było to jednak nic wiążącego.

To właśnie ta dwójka jest obecnie bez pracy. Tuchel niedawno odszedł z Paris Saint-Germain. Allegri nie ma klubu od 2019 roku, kiedy to rozstał się z Juventusem. Jeśli chodzi o pozostałą trójkę, są oni obecnie związani kontraktami. Rodgers prowadzi Leicester City, Hasenhüttl - Southampton, a Nagelsmann - RB Lipsk. To opcje w przypadku zmiany menedżera po zakończeniu sezonu.

O tym, że pozycja prowadzącego Chelsea Franka Lamparda nie jest mocna, wiadomo nie od dziś. Jednocześnie jego odejście nie jest przesądzone. O wszystkim zadecydują kolejne mecze. W sobotę „The Blues” czekają derby z Fulham.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy