Chelsea: Pięciu kandydatów na nowego menedżera. Z dwoma doszło do kontaktu

Chelsea: Pięciu kandydatów na nowego menedżera. Z dwoma doszło do kontaktu
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Christian Falk

Na krótkiej liście kandydatów na nowego menedżera Chelsea znajduje się pięć nazwisk - informuje Christian Falk.

Są na niej: Thomas Tuchel, Massimiliano Allegri, Brendan Rodgers, Ralph Hasenhüttl oraz Julian Nagelsmann. Jest to zbieżne z wcześniejszymi doniesieniami na ten temat „The Independent”, chociaż Falk dołączył do listy Nagelsmanna.

Niemiecki dziennikarz dodaje, że władze Chelsea kontaktowały się już z otoczeniem Tuchela oraz Allegriego. Póki co nie było to jednak nic wiążącego.

To właśnie ta dwójka jest obecnie bez pracy. Tuchel niedawno odszedł z Paris Saint-Germain. Allegri nie ma klubu od 2019 roku, kiedy to rozstał się z Juventusem. Jeśli chodzi o pozostałą trójkę, są oni obecnie związani kontraktami. Rodgers prowadzi Leicester City, Hasenhüttl - Southampton, a Nagelsmann - RB Lipsk. To opcje w przypadku zmiany menedżera po zakończeniu sezonu.

O tym, że pozycja prowadzącego Chelsea Franka Lamparda nie jest mocna, wiadomo nie od dziś. Jednocześnie jego odejście nie jest przesądzone. O wszystkim zadecydują kolejne mecze. W sobotę „The Blues” czekają derby z Fulham.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki powrót Romeo Jozaka. Być może w podwójnej roli! Wielki powrót Romeo Jozaka. Być może w podwójnej roli! Liga Mistrzów: Znamy już dwunastu uczestników fazy pucharowej, w środę ostatni dzień rywalizacji w grupach Liga Mistrzów: Znamy już dwunastu uczestników fazy pucharowej, w środę ostatni dzień rywalizacji w grupach Dariusz Mioduski stawił czoła kibicom Legii Warszawa. „To zrobiłbym inaczej” i krytyka Czesława Michniewicza Dariusz Mioduski stawił czoła kibicom Legii Warszawa. „To zrobiłbym inaczej” i krytyka Czesława Michniewicza Czesław Michniewicz: Słyszę, że komuś się bardzo brzydko „ulało” Czesław Michniewicz: Słyszę, że komuś się bardzo brzydko „ulało” Dariusz Szpakowski komentuje hit Ligi Mistrzów. Bukmacher płaci za „okazje” Dariusz Szpakowski komentuje hit Ligi Mistrzów. Bukmacher płaci za „okazje” Antonio Rüdiger coraz bliżej odejścia z Chelsea. Nieformalne porozumienie z nowym klubem Antonio Rüdiger coraz bliżej odejścia z Chelsea. Nieformalne porozumienie z nowym klubem OFICJALNIE: Al-Sadd ogłosiło nazwisko następcy Xaviego OFICJALNIE: Al-Sadd ogłosiło nazwisko następcy Xaviego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy