Chelsea planuje transfer napastnika. Konkretny cel!

Chelsea planuje transfer napastnika. Konkretny cel!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Daily Mirror

Przedstawiciele Chelsea planują podjąć próbę sprowadzenia nowego napastnika w trakcie zimowego okienka transferowego.

Sztab szkoleniowy londyńskiego klubu nie jest do końca zadowolony z postawy piłkarzy odpowiedzialnych za wykańczanie akcji całego zespołu i chciałby w drugiej części sezonu dysponować jeszcze jednym ofensywnym zawodnikiem.

Właściciele ekipy ze Stamford Bridge zamierzają sprostać postawionym oczekiwaniom i zdaniem „Daily Mirror”, wyznaczyli już nawet główny cel transferowy w osobie Calluma Wilsona z AFC Bournemouth.

26-letni napastnik należy w trwającym sezonie do jednych z wyróżniających się graczy w szeregach „Wisienek”, dla których strzelił siedem bramek oraz zanotował pięć asyst w trzynastu rozegranych meczach.

W tej sytuacji trzeba zauważyć, że Olivier Giroud do spółki z Álvaro Moratą mogą się pochwalić sześcioma zdobytymi golami oraz czterema otwierającymi podaniami.

Przedstawiciele Bournemouth mają świadomość, że jeżeli Wilson w dalszym ciągu będzie utrzymywał wysoką dyspozycję, to będzie im niezwykle trudno go zatrzymać na Dean Court.

Jednocześnie klub może być spokojny o ewentualny duży zarobek na jego sprzedaży, ponieważ obecny kontrakt wiąże go z zespołem do końca czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy