Chelsea przedłużyła umowę z Giroudem, ale... Francuz wciąż może odejść

Chelsea przedłużyła umowę z Giroudem, ale... Francuz wciąż może odejść fot. MDI / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daniele Longo I Calciomercato.com I Nicolo Schira

Chelsea przedłużyła kontrakt z Olivierem Giroudem do 30 czerwca 2022 roku, ale Francuz dalej może trafić do Milanu - pisze Daniele Longo na łamach Calciomercato.com.

Chelsea zaskoczyła dzisiaj informacją o przedłużeniu wygasającej 30 czerwca umowy Girouda o kolejne 12 miesięcy. Co więcej, miało do tego dojść już w kwietniu. Wydawać by się mogło, że taki komunikat w stu procentach przesądza o pozostaniu francuskiego napastnika w londyńskim klubie na kolejny sezon. Jego agenci dali jednak do zrozumienia, iż tak nie jest.

- Chelsea skorzystała z jednostronnej opcji przedłużenia umowy, ale poinformowała, że w przypadku ofert z zagranicznych klubów będzie otwarta na rozstanie z Olivierem - poinformowali przedstawiciele piłkarza.

Longo już wcześniej podawał, że rozmowy z nimi rozpoczął Milan. Mediolańczycy są skłonni podpisać z Giroudem dwuletni kontrakt. Wkrótce okaże się, jak zakończy się cała sprawa.

Nicolò Schira pisze, że jeśli 34-latek faktycznie miałby odejść z Chelsea, to londyńczycy będą chcieli zarobić na nim pięć milionów euro.

Matt Law z „The Telegraph” ocenia posunięcie „The Blues” jako bardzo sprytne. Piłeczka jest po stronie londyńczyków.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Matthijs de Ligt opuści Juventus? Mino Raiola zasiał ziarno niepewności Matthijs de Ligt opuści Juventus? Mino Raiola zasiał ziarno niepewności

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy