Chelsea przekonana o wyborze nowego klubu przez Andreasa Christensena

Chelsea przekonana o wyborze nowego klubu przez Andreasa Christensena fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Florian Plettenberg [Twitter]

Andreas Christiensen w ocenie władz Chelsea będzie od przyszłego sezonu grał w FC Barcelonie - przekazał Florian Plettenberg.

Umowa stopera wygasa już 30 czerwca, a dotychczasowe próby przekonania zawodnika do pozostania spełzły na niczym. Duńczyk prowadzi za to żywiołowe dyskusje z „Blaugraną” i z każdym dniem strony są coraz bliżej porozumienia.

Mając to na uwadze, „The Blues” uważają, że klamka zapadła, a od przyszłego sezonu 25-latek będzie grał na Camp Nou. Podobnie sądzi większość kolegów z drużyny.

Jak jednak podkreśla Florian Plettenberg, cały czas możliwy jest nagły zwrot akcji i przeprowadzka do Bayernu Monachium, który jeszcze nie przestał walczyć o podpis potencjalnego następcy Niklasa Süle w osobie Andreasa Christensena.

55-krotny reprezentant Danii z Chelsea jest związany już od połowy 2012 roku. Przez ten czas tylko raz został wypożyczony do Borussii Mönchengladbach. To pozwoliło mu rozegrać ponad 150 spotkań dla angielskiej ekipy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy