Chelsea przygotowuje 30 milionów funtów na utalentowanego 17-latka

Chelsea przygotowuje 30 milionów funtów na utalentowanego 17-latka
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Daily Mirror

Chelsea zamierza w styczniu postarać się o angaż Luke’a Harrisa. W tym celu chce zaoferować za niego 30 milionów funtów - podaje „Daily Mirror”.

17-letni utalentowany zawodnik latem wzbudzał zainteresowanie innych ekip.

Fulham udało się zatrzymać ofensywnego pomocnika lub lewoskrzydłowego, a w połowie miesiąca piłkarz złożył podpis na swoim pierwszym profesjonalnym kontrakcie w karierze. Porozumienie wygasa 30 czerwca 2025 roku.

To nie oznacza, że Luke Harris je wypełni. Chrapkę na niego ma bowiem Chelsea.

Jak informuje „Daily Mirror”, drużyna ze Stamford Bridge wstępnie przygotowuje kwotę 30 milionów funtów (w tym pięciomilionowe bonusy), czyli około 33,5 miliona euro.

Ta suma może nie wystarczyć, aby przekonać „The Whittes” do sprzedaży, ale jak zawsze wiele będzie zależeć od samego piłkarza.

Według wspomnianego źródła stosowne rozmowy już trwają, wiec przeprowadzka możliwa jest na początku stycznia. To wtedy kluby zyskają na nowo możliwość zakontraktowania graczy posiadających pracodawców.

Harris pod koniec sierpnia zadebiutował w pierwszym zespole Fulham. W międzyczasie oglądamy go w ekipie U-21, a nie tak dawno ustrzelił on hat-tricka przeciwko… Chelsea. Resztę możemy sobie jedynie dopowiedzieć.

Walijczyk otrzymał premierowe powołanie do reprezentacji „Smoków”. Może on zadebiutować już dzisiaj przeciwko Polsce.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy