Chelsea przygotowuje 30 milionów funtów na utalentowanego 17-latka

Chelsea przygotowuje 30 milionów funtów na utalentowanego 17-latka
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Daily Mirror

Chelsea zamierza w styczniu postarać się o angaż Luke’a Harrisa. W tym celu chce zaoferować za niego 30 milionów funtów - podaje „Daily Mirror”.

17-letni utalentowany zawodnik latem wzbudzał zainteresowanie innych ekip.

Fulham udało się zatrzymać ofensywnego pomocnika lub lewoskrzydłowego, a w połowie miesiąca piłkarz złożył podpis na swoim pierwszym profesjonalnym kontrakcie w karierze. Porozumienie wygasa 30 czerwca 2025 roku.

To nie oznacza, że Luke Harris je wypełni. Chrapkę na niego ma bowiem Chelsea.

Jak informuje „Daily Mirror”, drużyna ze Stamford Bridge wstępnie przygotowuje kwotę 30 milionów funtów (w tym pięciomilionowe bonusy), czyli około 33,5 miliona euro.

Ta suma może nie wystarczyć, aby przekonać „The Whittes” do sprzedaży, ale jak zawsze wiele będzie zależeć od samego piłkarza.

Według wspomnianego źródła stosowne rozmowy już trwają, wiec przeprowadzka możliwa jest na początku stycznia. To wtedy kluby zyskają na nowo możliwość zakontraktowania graczy posiadających pracodawców.

Harris pod koniec sierpnia zadebiutował w pierwszym zespole Fulham. W międzyczasie oglądamy go w ekipie U-21, a nie tak dawno ustrzelił on hat-tricka przeciwko… Chelsea. Resztę możemy sobie jedynie dopowiedzieć.

Walijczyk otrzymał premierowe powołanie do reprezentacji „Smoków”. Może on zadebiutować już dzisiaj przeciwko Polsce.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem Jens Gustafsson: To jeden z najlepszych napastników, z jakimi pracowałem. Kolejny level Jens Gustafsson: To jeden z najlepszych napastników, z jakimi pracowałem. Kolejny level Real Madryt porozumiał się z gwiazdą. Czas na kluczowy krok Real Madryt porozumiał się z gwiazdą. Czas na kluczowy krok

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy