Chelsea szykuje się do sprzedaży obrońcy. Emerson poprosił o zgodę na transfer!

Chelsea szykuje się do sprzedaży obrońcy. Emerson poprosił o zgodę na transfer!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Nicolò Schira

Emerson Palmieri poinformował przedstawicieli „The Blues”, że chciałby przed startem nowego sezonu opuścić klub z Londynu - uważa Nicolò Schira.

Siedmiokrotny reprezentant Włoch nie cieszy się zbyt dużym zaufaniem w oczach Franka Lamparda i z tego też powodu jest już od pewnego czasu wymieniany w gronie zawodników wytypowanych do przedwczesnego zakończenia współpracy z „The Blues”.

Nicolò Schira przekonuje, że sam boczny obrońca nie jest także zadowolony z roli pełnionej w ekipie ze Stamford Bridge i dlatego zwrócił się do władz zespołu o udzielenie mu zgody na opuszczenie klubu oraz rozpoczęcie negocjacji z nowym pracodawcą.

Wspomniany dziennikarz uważa, że blisko 26-letniemu zawodnikowi zależy na powrocie do Serie A, gdzie mógłby odzyskać dobrą formę, która z kolei pozwoliłaby mu otrzymać powołanie na przyszłoroczne Mistrzostwa Europy.

Chelsea jest otwarta na przedwczesne zakończenie współpracy z Emersonem Palmierim, ale tylko w przypadku otrzymania za niego oferty opiewającej na około 25 milionów euro.

Obecnie największe zainteresowanie usługami bocznego obrońcy przejawia Inter Mediolan, który ma prowadzić zaawansowane rozmowy z przedstawicielami piłkarza oraz angielskim zespołem.

Ponadto sytuacji 26-latka uważnie przygląda się Juventus, gdzie zwolennikiem talentu lewego defensora jest Maurizio Sarri.

Były gracz Santosu, Palermo oraz Romy wystąpił w 19 spotkaniach w tym sezonie i zanotował w nich jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy