Chelsea z nową ofertą za skrzydłowego. Pieniądze plus dwóch piłkarzy

Chelsea z nową ofertą za skrzydłowego. Pieniądze plus dwóch piłkarzy
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Footballinsider247.com

Chelsea złożyła nową propozycję za Anthony'ego Gordona z Evertonu - informuje Footballinsider247.com.

Chelsea wykazuje dużą determinację w temacie transferu Anthony'ego Gordona. „The Blues” mieli złożyć już Evertonowi trzy propozycje. Opiewały one na 40, 45 i 60 milionów funtów. Dwie pierwsze na pewno zostały odrzucone przez „The Toffees”. Niewykluczone, że to samo spotkało trzecią.

Teraz londyńczycy mieli złożyć kolejną ofertę, podchodząc do sprawy nieco inaczej. Na stole pojawiło się bowiem 25 milionów funtów plus karty zawodnicze Conora Gallaghera oraz Armano Broji. Biorąc pod uwagę wyceny obu piłkarzy, jej wartość jest wyższa od poprzedniej.

Zobaczymy, jak zareaguje na to Everton. „The Toffees” rozglądają się na nowym napastnikiem i włączenie do transakcji Broji może być dla nich łakomym kąskiem.

21-letni Gordon, który jest młodzieżowym reprezentantem Anglii, zadebiutował w pierwszym zespole Evertonu w sezonie 2019/2020. Jeśli chodzi o poprzednie rozgrywki, uzbierał w nich 35 występów, cztery bramki i dwie asysty w Premier League.

W sobotę skrzydłowy trafił do siatki w spotkaniu ligowym z Brentfordem (1:1).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Górnik Zabrze: Komisja Ligi z decyzją w sprawie Erika Janžy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Komisja Ligi z decyzją w sprawie Erika Janžy [OFICJALNIE] Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie przejdzie do historii klubu Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie przejdzie do historii klubu Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy