Chelsea z ofertą last-minute za skrzydłowego?!

Chelsea z ofertą last-minute za skrzydłowego?! fot. Alex Yeung / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Daily Mail | London Evening Standard

Chelsea usilnie dąży do sfinalizowania transakcji sprowadzenia Pierre’a-Emericka Aubameyanga na Stamford Bridge z Barcelony, jednocześnie naciskając na Anthony'ego Gordona z Evertonu. Rozmowy się przeciągają, a więc klub szuka alternatywy. Tę stanowi – Wilfried Zaha, podaje „Daily Mail”.

Działacze „The Blues” ponownie skupili swój wzrok na napastniku Crystal Palace, ponieważ nieugięcie pragną wzmocnić formację ofensywną jeszcze przed końcem letniego okna transferowego.

Londyńczycy prowadzą nieustannie negocjacje w sprawie Anthony’ego Gordona, oferując za niego nawet 60 milionów funtów lub włączając do transakcji karty Conora Gallaghera oraz Armano Broji. Dotychczasowe oferty były jednak sukcesywnie odrzucane przez Everton, co powoli wywołuje u przedstawicieli ze Stamford Bridge pewne obawy.

Wątpliwości wzbudza również temat Pierre’a-Emericka Aubameyanga. Gabończyk zerka z optymizmem na ewentualny powrót do stolicy Anglii, lecz FC Barcelona stawia twarde żądania drugiej stronie, nie godząc się do tej pory na żadne ustępstwa.

Drużyna z zachodniej części Londynu nie rezygnuje ze wspomnianej dwójki, aczkolwiek rozgląda się za opcją zapasową, sondując ponownie angaż Wilfrieda Zahy.

Chelsea wykazywała już niegdyś zainteresowanie Iworyjczykiem, lecz oczekiwania Crystal Palace skutecznie torpedowały wszelkie zapędy.

Oficjele z Selhurst Park żądali wówczas za swoją gwiazdę nawet 80 milionów funtów. Wygasający przyszłego lata kontrakt napastnika powinien zmusić klub do przemyślenia całej sytuacji i otwarcia się na jego odejście.

29-latek rokrocznie łączony jest z opuszczeniem szeregów „Orłów”. 28-krotny reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej skłania się coraz bardziej do takiej ewentualności, nie kwapiąc się do przedłużenia umowy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń João Cancelo otwarty na wielki transfer João Cancelo otwarty na wielki transfer Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! „Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika „Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika Napoli złożyło ofertę trenerowi. Był łączony z mistrzem Włoch już w 2021 roku Napoli złożyło ofertę trenerowi. Był łączony z mistrzem Włoch już w 2021 roku

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy