Chelsea zainteresowana pozyskaniem Jacka Butlanda

Chelsea zainteresowana pozyskaniem Jacka Butlanda
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky Sports

Chelsea Londyn jest bliska złożenia oferty transferu bramkarza Birmingham City - Jacka Butlanda.

Przyszłość Butlanda była przedmiotem intensywnych spekulacji w tym miesiącu, jako że zainteresowanie piłkarzem wyraziło wiele klubów. Wśród nich były Liverpool, Everton, Newcastle oraz Southampton i wydawało się, że to między tymi klubami rozstrzygnie się walka o pozyskanie bramkarza. Jednakże teraz Chelsea dołączyła do kolejki chętnych.

Menadżer Birmingham Lee Clark przyznał, że klub może być zmuszony do sprzedaży Butlanda z powodu bieżących problemów finansowych. Pomimo, że w Chelsea niekwestionowanym numerem 1 na pozycji bramkarza jest Petr Cech, a na wypożyczeniu w Atletico Madryt przebywa młodzieżowy reprezentant Belgii Thibaut Courtois, który imponuje formą, Chelsea uważa Butlanda za kluczową inwestycję długoterminową.

Zastanawiające jest, czy Butland zgodzi się na ewentualne przejście na Stamford Bridge, gdyż jak sam powiedział, chętnie przeniósłby się do klubu, gdzie będzie regularnie występował w pierwszym składzie.

Według nieoficjalnych informacji, piłkarz miałby kosztować Romana Abramowicza 3 miliony funtów, co jak na utalentowanego młodzieżowego reprezentanta Anglii nie jest kwotą wygórowaną.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho FIFA 21: Najlepsi prawi obrońcy [TOP 20] FIFA 21: Najlepsi prawi obrońcy [TOP 20] Chelsea sfinalizowała wyczekiwany transfer. OFICJALNIE: Édouard Mendy siódmym letnim wzmocnieniem Chelsea sfinalizowała wyczekiwany transfer. OFICJALNIE: Édouard Mendy siódmym letnim wzmocnieniem Allegri w najbliższych tygodniach wróci do pracy?! Allegri w najbliższych tygodniach wróci do pracy?! FIFA 21: Ukryte talenty w trybie kariery [TOP 52] FIFA 21: Ukryte talenty w trybie kariery [TOP 52] Skandal w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Al-Hilal wyrzucony z turnieju za wystawienie zaledwie dziewięciu piłkarzy na mecz ostatniej kolejki fazy grupowej Skandal w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Al-Hilal wyrzucony z turnieju za wystawienie zaledwie dziewięciu piłkarzy na mecz ostatniej kolejki fazy grupowej Eriksen zmuszony do rozstania z Interem Mediolan?! Eriksen zmuszony do rozstania z Interem Mediolan?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy