Chelsea zainteresowana pozyskaniem Jacka Butlanda

Chelsea zainteresowana pozyskaniem Jacka Butlanda
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky Sports

Chelsea Londyn jest bliska złożenia oferty transferu bramkarza Birmingham City - Jacka Butlanda.

Przyszłość Butlanda była przedmiotem intensywnych spekulacji w tym miesiącu, jako że zainteresowanie piłkarzem wyraziło wiele klubów. Wśród nich były Liverpool, Everton, Newcastle oraz Southampton i wydawało się, że to między tymi klubami rozstrzygnie się walka o pozyskanie bramkarza. Jednakże teraz Chelsea dołączyła do kolejki chętnych.

Menadżer Birmingham Lee Clark przyznał, że klub może być zmuszony do sprzedaży Butlanda z powodu bieżących problemów finansowych. Pomimo, że w Chelsea niekwestionowanym numerem 1 na pozycji bramkarza jest Petr Cech, a na wypożyczeniu w Atletico Madryt przebywa młodzieżowy reprezentant Belgii Thibaut Courtois, który imponuje formą, Chelsea uważa Butlanda za kluczową inwestycję długoterminową.

Zastanawiające jest, czy Butland zgodzi się na ewentualne przejście na Stamford Bridge, gdyż jak sam powiedział, chętnie przeniósłby się do klubu, gdzie będzie regularnie występował w pierwszym składzie.

Według nieoficjalnych informacji, piłkarz miałby kosztować Romana Abramowicza 3 miliony funtów, co jak na utalentowanego młodzieżowego reprezentanta Anglii nie jest kwotą wygórowaną.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy