Chelsea zainteresowana pozyskaniem Jacka Butlanda

Chelsea zainteresowana pozyskaniem Jacka Butlanda
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky Sports

Chelsea Londyn jest bliska złożenia oferty transferu bramkarza Birmingham City - Jacka Butlanda.

Przyszłość Butlanda była przedmiotem intensywnych spekulacji w tym miesiącu, jako że zainteresowanie piłkarzem wyraziło wiele klubów. Wśród nich były Liverpool, Everton, Newcastle oraz Southampton i wydawało się, że to między tymi klubami rozstrzygnie się walka o pozyskanie bramkarza. Jednakże teraz Chelsea dołączyła do kolejki chętnych.

Menadżer Birmingham Lee Clark przyznał, że klub może być zmuszony do sprzedaży Butlanda z powodu bieżących problemów finansowych. Pomimo, że w Chelsea niekwestionowanym numerem 1 na pozycji bramkarza jest Petr Cech, a na wypożyczeniu w Atletico Madryt przebywa młodzieżowy reprezentant Belgii Thibaut Courtois, który imponuje formą, Chelsea uważa Butlanda za kluczową inwestycję długoterminową.

Zastanawiające jest, czy Butland zgodzi się na ewentualne przejście na Stamford Bridge, gdyż jak sam powiedział, chętnie przeniósłby się do klubu, gdzie będzie regularnie występował w pierwszym składzie.

Według nieoficjalnych informacji, piłkarz miałby kosztować Romana Abramowicza 3 miliony funtów, co jak na utalentowanego młodzieżowego reprezentanta Anglii nie jest kwotą wygórowaną.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Real Madryt z finansowym plusem za sezon 2019/2020 [OFICJALNIE] Real Madryt z finansowym plusem za sezon 2019/2020 [OFICJALNIE] Premier League: Dobre wieści w sprawie Raúla Jiméneza. Nowy komunikat [OFICJALNIE] Premier League: Dobre wieści w sprawie Raúla Jiméneza. Nowy komunikat [OFICJALNIE] Borussia Dortmund: Kontuzja Haalanda [OFICJALNIE] Borussia Dortmund: Kontuzja Haalanda [OFICJALNIE] ESPN 100: Najlepsi trenerzy świata. Klopp znów na czele. Za nim sześć nowych twarzy ESPN 100: Najlepsi trenerzy świata. Klopp znów na czele. Za nim sześć nowych twarzy Wisła Kraków: Z chaosu wyłania się porządek - przedstawiamy sylwetkę Petera Hyballi Wisła Kraków: Z chaosu wyłania się porządek - przedstawiamy sylwetkę Petera Hyballi FIFA 21: Ibrahimović nie odpuszcza. Szwed odpowiada EA Sports FIFA 21: Ibrahimović nie odpuszcza. Szwed odpowiada EA Sports ESPN 100: Najlepsi obrońcy świata. Dominacja Liverpoolu utrzymana ESPN 100: Najlepsi obrońcy świata. Dominacja Liverpoolu utrzymana

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy