CHILE: Vidal wciąż niezdolny do gry

CHILE: Vidal wciąż niezdolny do gry
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Transfery.info

Lekarze potwierdzili, że kontuzja Arturo Vidala wyklucza go z meczu swojej reprezentacji przeciwko Australii.

Pięć tygodni pomocnika Juventusu przeszedł operację, która miała rozwiązać jego długotrwały problem z łękotką. Po długiej absencji, w ostatnią środę zaliczył niespodziewany powrót w meczu z Irlandią Północną, w którym zagrał piętnaście minut. Od tamtego czasu Vidal nie trenował jednak z resztą zespołu. Przeprowadzone w sobotę badania ujawniły, że zawodnik posiada stan zapalny pod prawą rzepką.

Chile będzie faworytem w starciu z "the Socceroos" nawet w obliczu absencji zawodnika, jednak jego ewentualna nieobecność w kolejnych spotkaniach - z Hiszpanią i Holandią - byłaby zdecydowanie bardziej odczuwalna.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy