Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem

Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem fot. Influential Photography / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports

Christian Eriksen jest już bardzo blisko dołączenia do Brentford - informuje Sky Sports.

Informacja o ofercie dla Eriksena przedstawionej przez Brentford pojawiła się już wcześniej. Według Sky Sports sprawa poszła do przodu i strony są bardzo blisko nawiązania współpracy. W grę wchodzi kontrakt na sześć najbliższych miesięcy.

Brytyjscy dziennikarze dodają, że Brentford chce z wielką starannością sprawdzić zdolność Eriksena do gry i jest już w trakcie tego procesu. 29-latek będzie musiał oczywiście uzyskać również pozwolenie na pracę.

Od początku 2020 do końca 2021 roku Eriksen był zawodnikiem Interu. Umowa między Duńczykiem a mediolańczykami została przymusowo rozwiązana. Powodem był rozrusznik serca wszczepiony piłkarzowi po wydarzeniach z meczu jego reprezentacji z Finlandią w trakcie EURO 2020. Włoskie przepisy zabraniają profesjonalnym sportowcom występów z takimi urządzeniami. Sprawa nie była od razu przesądzona, ponieważ Inter chciał dokładnie zorientować się, czy rozrusznik nie mógłby zostać usunięty z organizmu Eriksena, ale finalnie do tego doszło.

Sam zawodnik jest w pełni zdecydowany na kontynuowanie kariery. Jego stan jest stabilny i otrzymał on „zielone światło” na powrót na boisko od lekarzy.

Eriksen doskonale zna Premier League. W koszulce Tottenhamu rozegrał w niej 226 meczów.

Brentford plasuje się aktualnie na czternastej lokacie w tabeli ligi angielskiej.

Christian Eriksen przerwał ciszę trwającą od lata: Moim celem jest wyjazd na Mistrzostwa Świata do Kataru

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Patryk Szysz z pierwszym w karierze transferem zagranicznym OFICJALNIE: Patryk Szysz z pierwszym w karierze transferem zagranicznym OFICJALNIE: Edin Terzić trenerem Borussii Dortmund OFICJALNIE: Edin Terzić trenerem Borussii Dortmund OFICJALNIE: Kosta Runjaić trenerem Legii Warszawa OFICJALNIE: Kosta Runjaić trenerem Legii Warszawa PSG się dopiero rozkręca. Przygotowuje ofertę na 45 milionów euro za rozchwytywanego napastnika! PSG się dopiero rozkręca. Przygotowuje ofertę na 45 milionów euro za rozchwytywanego napastnika! Wisła Kraków: Jerzy Brzęczek wskazuje kluczowe momenty sezonu. „To był gwóźdź do trumny” Wisła Kraków: Jerzy Brzęczek wskazuje kluczowe momenty sezonu. „To był gwóźdź do trumny” OFICJALNIE: Fábio Carvalho w Liverpoolu OFICJALNIE: Fábio Carvalho w Liverpoolu Patryk Makuch odchodzi z Miedzi Legnica. Rekordowa sprzedaż beniaminka Ekstraklasy Patryk Makuch odchodzi z Miedzi Legnica. Rekordowa sprzedaż beniaminka Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy