Christian Eriksen rozchwytywany. Szykuje się hitowa przeprowadzka w ramach Premier League

Christian Eriksen rozchwytywany. Szykuje się hitowa przeprowadzka w ramach Premier League fot. Mark D Fuller/Focus Images/MB Media/PressFocus
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fabrizio Romano

Christian Eriksen po sezonie najprawdopodobniej zmieni klub na lepszy. Duńczyka chcą u siebie Tottenham Hotspur, Manchester United, Newcastle United, a od teraz także Leicester City - poinformował Fabrizio Romano.

Ofensywny pomocnik na dobre powrócił już do gry po dramatycznych wydarzeniach sprzed kilku miesięcy, gdy stracił przytomność, czego następstwem było wszczepieniem mu sztucznego rozrusznika serca.

We Włoszech ze względu na przepisy zawodnik nie mógł kontynuować kariery, ale w Anglii radzi sobie coraz lepiej. W nogach ma już pięć spotkań od deski do deski, a swoją obecność zaznaczył golem i dwoma asystami. Dwie bramki zanotował także po powrocie do duńskiej kadry narodowej. Mówiąc kolokwialne: Brentford powoli robi się dla niego za mały.

Poczynania Christiana Eriksena uważnie śledzi kilka klubów, wobec czego wydaje się, że finalnie zostanie on w Premier League. Wstępne zainteresowanie wyraziły nim Manchester United, Newcastle United oraz Tottenham Hotspur.

Jak się okazuje, do tego grona dołączyło Leicester City i jego chęć wygrania walki o podpis 30-latka jest naprawdę duża.

Etatowy reprezentant Danii w przeszłości zgromadził 305 występów w barwach „Kogutów”, a swoje doświadczenie poszerzył o mistrzostwo Włoch wywalczone z Interem Mediolan.

To wszystko w połączeniu z faktem, że jego umowa wygasa już 30 czerwca, czynni go łakomym kąskiem dla innych ekip.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Josip Juranović łączony z hitowym transferem Josip Juranović łączony z hitowym transferem Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy