Christian Mbulu zmarł w wieku 23 lat

Christian Mbulu zmarł w wieku 23 lat fot. Motherwell FC
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Scottish Sun

Angielskie media poinformowały o śmierci Christiana Mbulu w wieku zaledwie 23 lat.

Mbulu ostatnio występował na poziomie League Two w Crewe Alexandra i Morecambe, czyli na czwartym poziomie rozgrywkowym w Anglii. Wcześniej jego klubami były między innymi Millwall (nie zadebiutował tam w League One i po awansie w Championship) i szkocki ekstraklasowicz Motherwell.

Urodzony w Londynie środkowy obrońca powoli budował swoją karierę, gdyż nie wywodził się z akademii dużego klubu. Jako siedemnastolatek podpisał kontrakt z Brentwood na siódmym poziomie angielskiej piramidy, tam po dwóch dobrych sezonach wypatrzyło go Millwall.

Mbulu w sezonie 2019/2020 wystąpił w siedmiu meczach League Two w barwach wspomnianych Crewe Alexandra i Morecambe.

Na razie nieznana jest przyczyna jego śmierci w tak młodym wieku.

Więcej na temat: Christian Mbulu Śmierć Anglia

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy