Christian Mbulu zmarł w wieku 23 lat

Christian Mbulu zmarł w wieku 23 lat fot. Motherwell FC
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Scottish Sun

Angielskie media poinformowały o śmierci Christiana Mbulu w wieku zaledwie 23 lat.

Mbulu ostatnio występował na poziomie League Two w Crewe Alexandra i Morecambe, czyli na czwartym poziomie rozgrywkowym w Anglii. Wcześniej jego klubami były między innymi Millwall (nie zadebiutował tam w League One i po awansie w Championship) i szkocki ekstraklasowicz Motherwell.

Urodzony w Londynie środkowy obrońca powoli budował swoją karierę, gdyż nie wywodził się z akademii dużego klubu. Jako siedemnastolatek podpisał kontrakt z Brentwood na siódmym poziomie angielskiej piramidy, tam po dwóch dobrych sezonach wypatrzyło go Millwall.

Mbulu w sezonie 2019/2020 wystąpił w siedmiu meczach League Two w barwach wspomnianych Crewe Alexandra i Morecambe.

Na razie nieznana jest przyczyna jego śmierci w tak młodym wieku.

Więcej na temat: Christian Mbulu Śmierć Anglia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tokio 2020: Do rozegrania zostały dwa mecze. Znamy finalistów Tokio 2020: Do rozegrania zostały dwa mecze. Znamy finalistów Grzegorz Krychowiak wprost: Decyzję o transferze podjęto za moimi plecami Grzegorz Krychowiak wprost: Decyzję o transferze podjęto za moimi plecami Romelu Lukaku z widokami na największy transfer w historii Premier League i Serie A. Wszystko zależy od jego decyzji Romelu Lukaku z widokami na największy transfer w historii Premier League i Serie A. Wszystko zależy od jego decyzji Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy