Chrzanowski odchodzi z Lechii Gdańsk do Włoch

Chrzanowski odchodzi z Lechii Gdańsk do Włoch
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Przegląd Sportowy

Zgodnie z najnowszymi wieściami Adam Chrzanowski po zakończeniu obecnego sezonu odejdzie z Lechii Gdańsk. Polak ma dołączyć do włoskiego Pordenone.

Lewonożny środkowy obrońca w bieżących rozgrywkach brał udział tylko w trzech spotkaniach, a po raz ostatni pojawił się na boisku 24 września w pojedynku Pucharu Polski z Gryfem Wejherowo. Mając to na uwadze, nie może dziwić, że obchodzący pod koniec marca 21. urodziny Chrzanowski postanowił zmienić pracodawcę.

Według „Przeglądu Sportowego” dokona on jednak tego dopiero po wygaśnięciu obecnego kontraktu, a więc 1 lipca. Wówczas sześciokrotny reprezentant Polski do lat 20 ma dołączyć do będącego na dobrej drodze do awansu na najwyższy szczebel we Włoszech Pordenone Calcio.

Powyższe źródło informuje, że Chrzanowski wstępny kontrakt z wiceliderem Serie B podpisze już w najbliższy wtorek, a porozumienie ma obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku.

Jeśli te informacje się potwierdzą, dla zawodnika mogącego występować również na pozycji defensywnego pomocnika, będzie to oznaczało powrót do Włoch. W sezonie 2016-2017 przebywał on bowiem na wypożyczeniu w Primaverze Fiorentiny, gdzie było mu dane zagrać w 26 meczach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy