Chwicza Kwaracchelia na celowniku gigantów, mecz z Rakowem może być dla niego pożegnalnym. „Transfer pewny na 85-90 procent”

Chwicza Kwaracchelia na celowniku gigantów, mecz z Rakowem może być dla niego pożegnalnym. „Transfer pewny na 85-90 procent” fot. FotoPyK
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Lasha Kokiashvili

Agent Chwiczy Kwaracchelii zapowiada, że jego klient lada moment powinien opuścić Rubin Kazań. Informacja ta cieszy co najmniej kilka klubów, w tym Tottenham i Juventus.

Urodzony w Tbilisi i wychowany w tamtejszym Dinamie skrzydłowy robi coraz większą karierę w rosyjskiej Premier Lidze. Po udanej przygodzie w Łokomotiwie Moskwa przyszedł czas na Rubin Kazań, gdzie zawodnik potwierdza swój wielki talent. Do drużyny trafił latem 2019 roku i po dwóch sezonach uznał, że nadszedł czas, by spróbować swoich sił w topowej lidze.

Zawodnikiem od jakiegoś czasu interesowało się kilka ekip, w tym te z europejskiej czołówki. Agent zawodnika przyznał otwarcie, że 20-latek faktycznie liczy na transfer i wkrótce sytuacja powinna się wyjaśnić.

- Muszę się spotkać z prezydentem Rubina Kazań, jesteśmy umówieni po 12 sierpnia - zapowiedział przedstawiciel reprezentanta Gruzji.

- Jest 85-90 procent szans na to, że Kwaracchelia zmieni zespół, najprawdopodobniej przeniesie się do jednej z topowych europejskich lig. Mogę potwierdzić, że poważnie zainteresowany jest Tottenham. Nic nowego nie dzieje się w przypadku Leeds United, za to do gry wkroczył Juventus.

Wcześniej gracza na swoim celowniku miał również AC Milan, „Rossoneri” nie kwapią się jednak ze złożeniem oficjalnej oferty. Z ich strony ma to być jedynie zainteresowanie ograniczone do obserwacji postępów gracza. Może to wynikać z faktu, iż Rubin Kazań nie zamierza łatwo oddawać swojej wschodzącej gwiazdy.

Rosjanie wyceniają piłkarza na około 20-25 milionów euro. W najbliższych tygodniach klub powinien otworzyć się na rozmowy, który wyłonią nowy kierunek dla zawodnika.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Ousmane Dembélé coraz bliżej podjęcia decyzji w sprawie swojej przyszłości Ousmane Dembélé coraz bliżej podjęcia decyzji w sprawie swojej przyszłości

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy