Chwicza Kwaracchelia puścił oczko gigantowi. „To mój ulubiony klub z dzieciństwa”

Chwicza Kwaracchelia puścił oczko gigantowi. „To mój ulubiony klub z dzieciństwa” fot. Andrea Staccioli / Insidefoto/SIPA USA/PressFocus
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Geo Team

Kluczowy zawodnik Napoli Chwicza Kwaracchelia w rozmowie z „Geo Team” podzielił się nieskrytym marzeniem, aby pewnego dnia przywdziać barwy Realu Madryt.

Kwaracchelia to w tej chwili bez wątpienia jeden z największych talentów w Europie. Nie może więc zaskakiwać, że gruziński rodzynek od dłuższego czasu łączony jest przez media z transferem do jednego z gigantów, także z tym mającym siedzibę na Santiago Bernabéu.

Ludzie z całego Starego Kontynentu zaczęli poznawać 22-latka z najlepszej strony po przeprowadzce z rodzimego Dinamo Batumi do Napoli przed sezonem 2022/2023. Strony dogadały transakcję na ponad 13 milionów euro.

Od tamtego czasu talent lewoskrzydłowego eksplodował. W debiutanckiej kampanii pomógł wywalczyć drużynie mistrzostwo Włoch, a sam zapisał w indywidualnym dorobku 18 trafień plus 22 asysty w 61 występach wszystkich rozgrywek.

Jakiś czas temu ojciec Kwaracchelii zdradził, że marzeniem syna zawsze był Real Madryt. Potwierdził to sam bohater spekulacji, jednocześnie zaznaczając, że na obecną chwilę skupia się wyłącznie na Napoli.

– W tym momencie w stu procentach koncentruję się na Napoli. Real Madryt to mój wymarzony klub dzieciństwa – oznajmił nieskrycie „Kwara”.

– Czuję się szczęśliwy tu, gdzie jestem. Czeka nas wiele ważnych spotkań. Moja przyszłość? Tak naprawdę mogę wskazać wiele dobrych klubów, w których widziałbym siebie, ale bardzo dobrze jest mi tu, gdzie jestem – dodał.

Kontrakt 28-krotnego reprezentanta Gruzji z obecnym pracodawcą wygasa w czerwcu 2027 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy